Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kawasaki ZZR400 Mit tudtok róla?

Kawasaki ZZR400 Mit tudtok róla?

Figyelt kérdés
Milyen a motor megbízható? 50-es motorral mentem már sokat és most valami nagyobbat szeretnék kezdőnek. Mi a véleményetek?

2013. máj. 28. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez rajta volt a Turborágóban levő papíron is :)


Ha 50-essel sokat mentél, akkor lehet elég lenne kezdetben egy 250-es is nem? Egy Bandittal is (negyven egy-két lóerő) simán kétszer kinyírhatod magad, ha nem vagy észnél.

Ha nyaktól felfelé beszámítható vagy, akkor talán 400, de az elején csak óvatosan.

A motorról majd a motorosok nyilatkoznak.

2013. máj. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben ésszel vezetek és nem menőzni akarok vagy hogy a másik milyen gyors akkor száguldok én is :)) Csak nem akarok annyi pénzt kidobni mert ahogy nézegettem egy 250-es motor is ott van árban mint ezek és nem akarom hogy 1 év alatt kinőjjem és kelljen már a másik.
2013. máj. 29. 09:54
 3/12 anonim ***** válasza:
és ezzel mi van ha egy 400-al akar menni van olyan ismerősöm hogy egyből 700-al kezdett és még mindig él.én is most indulok majd rutinra motorból és egy kawa gpz500 a tanulómotorom
2013. máj. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"van olyan ismerősöm hogy egyből 700-al kezdett és még mindig él"

Amikor ésszel motorozik, akkor kezdhetne akár 1000-sel is, de szerintem mindenki tudja, hogy sajnos nem ez a jellemző, ezért is említettem meg.

2013. máj. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
na j van valami benne amit mondtál nem úgy kell vele menni mint egy vadbarom
2013. máj. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A zzr400 egy jó motor. Nem egy szupersport, de megbízható, erős és nagyon masszív.


Arra figyelj viszont nagyon oda, hogy csakis pöpec állapotút vegyél belőle, mert japán belpiacos, ezáltal nagyon kevés hozzá az alkatrész és ami van az drága is.

2013. máj. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egy jó motor!

Ha Kawasaki az csak jó választás,szerintem (ha csak nem régi gpz)

Én azt mondom előbb tedd le a jogsit aztán meglátod!

Mégvalami amire érdemes elmenni:

[link]

Én nem tagadom robogó után egyből 600-as Kawán tanultam,tanulni jó az de ha kikerülsz az utcára...Tudod igazán nem akkro tanulsz meg vezetni amikor kint vagy a rutin pályán,hanem ehhez sok idő kell még nagy motoron is,Én nem tagadom 250 ETZ-zét vettem ,egyrészt erre volt pénzem másrészt tetszik is.Nos azóta kipróbáltam egy-kettő nagyobb motort,nos úgy néz ki hogy évekig nem akarok kategóriát váltani!Meg az hogy kiismerd a motorod ahhoz is több idő kell mint hinnéd! :)

Ha nagyon akarod vedd meg nyugodtan,de szerintem az első évben ha tudod le kell venni a moci teljesítményéből hogy ne érjenek meglepetések,mert azért valljuk be hogy egy zzr400 azért nem keveset tud.

2013. máj. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát figyelj! 50 es után szerintem nagy lesz! Nem feltétlen a teljesítménye miatt,mert alacsony fordulaton nyomatéka az nincs,hanem a súlya és termete miatt! Plusz ha rám hallgatsz 500 ccm alatt sor 4-et nem veszel! Hogy miért? Mert szét kell forgatni hogy menjen+valljuk be a ha forgatod nem keveset fog enni! Én elsőnek valami könnyebb kezesebb gépet vennék.
2013. máj. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kell azt annyira pörgetni, már 3000től húz, ahogy kell. Nyilván nem annyira, mint 9000-nél, de nem egy Simson, ami 4000 alatt lefullad...
2013. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én is ilyet akarok majd venni szerintem jó kis motor bár nekem a 93-évjárat utániak jönnek be
2013. jún. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!