Cbr 400, ZZR400?

Figyelt kérdés
Hali az lenne a kérdésem hogy a 400cc sportmotor szériában melyiket lenne érdemes venni melyik a megbízható és melyiknek mi a hátulütője? Cbr csupa jó dolgokat hallottam mely növelte az esélyt afelé a ZZR400 mentem volt egy ismerősömnek az sem kutya motor és úgy nem is mondott konkrétabb hibákat felőle szóval örülnék ha segítenétek leírni melyik miben jobb miben rosszabb motorja,váz stb hogy melyiket lenne érdemesebb venni köszönöm.

#Kawasaki ZZR400 #Honda cbr400
2013. márc. 4. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
A zzr az nem sportmotor. Innentől kezdve nincs miről beszélni.
2013. márc. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
örülök hogy ezzel is felvilágosítottál a lényegtől nem tér el most félre írtam nem tudtam neharagudj tudatlan vagyok e terén remélem örülsz és mért nem lehetne erről beszélni istenem kritizálás helyett inkább akkor normális választ írj már..
2013. márc. 5. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Tanulj meg inkább írni normálisan. Minek neked motor, ha annyi eszed nincs, hogy értelmesen megfogalmazz egy mondatot? A helyesírási anomáliákról már ne is beszéljünk. Simán rövidre lehet zárni ezt a témát azzal, hogy a zzr az nem sportmotor. Ha annyi eszed sincs, hogy felismerj egy motortípust. Bezzeg, ha a képedbe vágják az igazságot, akkor még neked állj feljebb. Na kopás, öcsi.
2013. márc. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
rendben ügyes vagy a témától még mindig nem tér el a kérdésem, rendben elfogadtam az elején is félreírtam oké túl vagyok rajta de úgy látszik te még nem tetted túl magad azon hogy lásd akkor sem ez volt a hangsúlya a mondatnak de látom nem áldott meg a jó isten azzal hogy inkább a kérdésre válaszolnál hanem kritizálsz köszönöm válaszod...! és ne haragudj az én kérdésemnél koptatsz le hát gratulálok neked most már nagyon ügyes vagy!
2013. márc. 6. 21:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Deklaráltam az igazságot, erre azt felelted, hogy " istenem kritizálás helyett inkább akkor normális választ írj már.." Nem kritizáltalak, hanem normális hangnemben felvilágosítottalak, egyben választ is adva a kérdésedre. Szóval mire a felháborodás?
2013. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de akkor is úgy fogható fel a dolog hogy igen kijavítottad azt a hibát amit beleírtam hogy sportmotor én ezt oké felfogtam de most ne azt nézd hogy akkor nem tudtam a motorról hogy milyen mert nem ez a kérdés hanem hogy mit tudsz róla mert oké akkor így írtad volna hogy pl. Nem sportmotor,de tudom róla hogy stb.. stb.. akkor nem lennék felháborodva de ígysem vagyok csak utálom mikor nem azzal jönnek az emberek hogy segítsenek hanem hogy innentől kezdve nincs miről beszélni mert rosszul fogalmaztam meg és nem tudtam pontosan hogy nem sportmotor.
2013. márc. 7. 19:06

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!