Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Friss jogsisok! Sokat bakiztok...

Friss jogsisok! Sokat bakiztok még az elején?

Figyelt kérdés
Saját kárán tanul az ember, akár csak igaz ez az én esetemben is. Kézifék bent maradt, lefulladás bénázás a forgalomban, megcsúszás, az "autó pontos méreteinek rossz megítélése", elég színes a paletta. ti miket bénáztatok? osztálytársaimból kiindulva én még szerencsésnek mondhatom magam:D

2013. máj. 19. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez termeszetes. Lefulladas foleg, es parkolasi benazas.
2013. máj. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
múltkor én is kicsit behúzva hagytam a kéziféket, kb 10 percig mentem úgy, az volt a furcsa hogy nem úgy húz az autó mint kéne, aztán látom piros a visszajelző, na mondom fasza. kiengedtem, aztán rögtön meglódult :D
2013. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek természetesek. Én is keresztül mentem ilyeneken, amikor 4 éve elkezdtem vezetni. Főleg a lefulladás zöld lámpánál volt rám a jellemző. :)

Aztán idővel belejöttem, és most már jól megy a dolog. Ne izgulj, te is bele fogsz jönni, csak idő (és km) kérdése. :)

2013. máj. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Néha 3 év után is előfordul, hogy visszagondolok az előző kereszteződésre és nem vagyok biztos benne, hogy időben megnéztem, hogy akar-e előttem gyalogos átmenni. Nehezen szokok rá, hogy mikor kell illedelmesnek lenni, például akkor engedem el a szemből előttem haladót, mikor utolsó vagyok a sorban, ez is tök hülyeség. Vagy a szembe sávban érkező kerékpárosokra nem figyelek, hogy több helye legyen az autósoknak kikerülni őket. Meg még biztos van egy csomó minden, amit elfelejtek.
2013. máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
*szemből balra kanyarodód (nem előttem haladót)
2013. máj. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Kézifék bent maradt sosem fordult elő, lefulladás oktatás alatt 3x, mind a három a vizsga előtti héten. Azóta talán 5x a két év alatt. Bénázás a forgalomban annyi, hogy nem ugrottam ki egy kissebb helyre, ahova most lazán kimegyek.

Autó pontos méretének rossz megítélése, ilyen oktatáson még talán, de ott sem annyira, inkább a parkolással volt gondom, de azt keveset is gyakoroltuk, itthon meg egy hétig elég sokat parkolásztam vele, tehát azzal sincs gon.

megcsúszás az nem volt, vagyis direkt volt egy, de az sárba, meg nem is sajnáltam az autót, műszaki nélkül voltam vele egy réten, jobb eleje bánta kicsit, de egy órás munkával újra működőképes lett.

2013. máj. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Senki nem születik gyakorlott, jól vezető autósként...


Csak kevesen fogadják meg, hogy kezdetben, amikor már friss jogsival egyedül közlekedik, ragasszon fel T betűt..


az olyan ciki, mit szólnak a haverok, szomszédok,..stb..


aki viszont megteszi, annak sokkal könnyebb.. elnézőek, udvariasak, és főleg nem rázzák az öklüket, ha valami nem egy flottul..

Egy hölgy még az autó oldalára is ragasztott T betűt, egy ember sem szólt, vagy dudált rá, pedig néhányszor lefulladt... ma már profi, és nevet az egészen..

2013. máj. 20. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem volt túl sok időm bénázni. Apukámmal élek Ő kamion sofőr így sokat van távol mikor hozta a postás a jogsimat boldogan hívtam, hogy meg van a jogosítványom. Azt mondta míg haza nem ér ki nem állhatok a garázsból az autóval. Kb. 2-3 nap múlva csörög, hogy érte kellene menni Budapestről - Moszkvába mert a kamionnal valami baj van haza kell jönnie és majd pár hét múlva vissza menni. Hívtam az egyik barátnőmet jöjjön velem mert neki már régebb óta van jogosítványa, meg hosszú is az út. Audi q7 van nekünk alig tudtam ki állni a garázsból. A barátnőmmel el indultunk, kb. 4 órát vezettem mondtam a barátnőmnek most vezessen Ő egy kicsit, először nem akarta mert, hogy nagy az autó Ő fél tőle. Nagyon hosszú volt az út, nem bakiztam túl sokat bár ami közlekedés van Ukrajnában nagyon borzasztó volt. Hazafele Moszkvától - Kijevig én vezettem. Az autót nem törtük össze. Lassan 1 éve van jogosítványom és nagyon szeretek vezetni.
2013. jún. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!