Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A nagy simsonosoktól számíthat...

A nagy simsonosoktól számíthatok rátok?

Figyelt kérdés
Mentem 20km ert utánna megkeltt állnom mert elsőbbséget kelett adnom felment 110fok ig utánna mentem vele kicsit és halottam hogy valami elkezdett szorul utánna hazahoztam (már többször is ment fel ennyire nemtudom most mi lehetett ennél különlegesebb mikor 45-50el mentem 20kmert)és hol szorul a hátsó kerék hol nem ez mitől lehet?

2013. máj. 1. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lehet érteni,
2013. máj. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem elromlott!
2013. máj. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sem értem a kérdést teljesen. ha jól értelmezem, akkor az a helyzet, hogy 20 km-t ment a Simóval és 120 fokig melegedett a hűtővíz. Amit nem egészen értek, hiszen 100°C fölött gőzzé válik. Hogy ennek mi köze van a hátsó kerékhez, azt tényleg nem tudom. :D

A hol szorul-hol nem az jelenthet akár egy nyolcast is! Ha a kerékben ez nincs, akkor a féket nézd meg. fékkartól a betétig.

2013. máj. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Léghűtéses motor fel szokott menni 120 fokig.
2013. máj. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát először írd le szépen és érthetően hogy mi is a baj.


Az akármilyen barkács hőmérőt hagyd a fenébe, úgysem számít: a hangját kell hallgatni meg érezni ha szorulni kezdene. Az a hőmérő nem is pontos és 110 foknál még működhet szépen.


Szorul a hátsókerék? Vagy a csapágy a kerékagyban, vagy a fék - ki kell szedni a kereket és megnézni.


De lehetőleg olyan nézze meg, aki ért is hozzá. Láttam már olyan szakit, aki beütötte a kerékagyba a vadiúj csapágyat a csapágy belső gyűrűjét ütve kalapáccsal - aztán nem értette mitől lett rosszabb mint előtte... Szóval ha nem értesz hozzá az nem szégyen, az út szélén maradni mert sza.r a motor viszont igen.

2013. máj. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!