Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Külföldről segédmotor behozás,...

Külföldről segédmotor behozás, hogyan?

Figyelt kérdés
Szóval azon gondolkodtam, csak gondolkodtam, nem kell egyből lehurrogni, hogy esetleg hozhatnák/hozaattathatnák be külföldi kismotorokat (50 ccm), amik esetleg picit defektesek vmi téren, megjavítani majd itthon eladni. Ebből mennyire lehetne megélni, mi a menete, illetve egyéni vállalkozást/céget kell alapítanom?

2013. ápr. 24. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:

A vállalkozási részét nem tudom.

A lényeg hogy lehetőleg kérj hozzá külföldi adásvételit.

Te leszel a robogók eladója, amit minden féle behozatali díj és adó nélkül egy sima adás vételivel adhatsz el, a személyi igazolványoddal és két tanúval. Megélni? Felejtsd el. Ha japánból vinnél amerikába vagy francia országba, azt mondom oké. Amik hozzánk kerülnek motorok, olasz széthajtott vacakok, úgyhogy ha igazán sok pénzt akarsz belőle akkor egy gazdagabb országban gondolkozz, és minimum 2-3 fővel akik japánban élnek és küldik neked a motorokat. Olaszországból már kevésbé éri meg.

2013. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!