Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ibiza Cupra, Astra GSI vagy...

Ibiza Cupra, Astra GSI vagy Golf GTI?

Figyelt kérdés

21 éves leszek amikor megveszem életem 2. autóját(a terv legalábbis ez)

Most egy átmeneti autóm van,egy lomha szívó dízel,amit a takarékosság miatt vettem meg.


Jövőre akarok venni olyan 6-900.000Ft-ért autót.Viszont nem tudom eldönteni,hogy a 3 közül melyik lenne a legjobb.

-A Golfok jók,viszont itt a környéken rengeteg van belőlük.

Én pedig az a fajta vagyok,aki szeret kitűnni a tömegből valami egyedivel

-A Gsi nagyon tetszik,viszont rohad.

-A Seat pedig eltörpül a másik két autó mellett megbízhatóság szempontjából,viszont volt a családban egy Ibiza(nem cupra) amit szerettem és ezért jöhet szóba.



Sokat esznek,régiek,sok a széttaposott példány stb..Ezekkel mind tisztában vagyok és ezeknek tudatában akarok ilyen autót.Persze egy szakértővel mennék megnézni az autókat.


Ha lehet,olyan emberek írjanak,akik értenek is hozzá!Köszi :)



2013. ápr. 24. 17:51
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

A mi ibizánk 95-ös évjáratú volt.Az újakról nem tudok véleményt mondani.


Egyébként eléggé hajlok a Cupra felé,az Opelt nagyjából már kihúztam a listáról.Sajnos nagyon rohadnak és nem valami agilis a mozgása(állítólag)

2013. ápr. 29. 21:48
 12/12 A kérdező kommentje:
Nagy valószínűséggel az fog dönteni,hogy amikor kb 1 év múlva amikor meglesz rá a pénzem,melyikből Golfból vagy Ibizából fogok jó állapotút találni.
2013. ápr. 29. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!