Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha házilag cserélem ki a téli...

Ha házilag cserélem ki a téli kerekeket nyárira, abból lehet baj?

Figyelt kérdés

Tehát nem centíroznám, meg nem tudom kiegyensúlyozni, de ez baj? Észrevehetően másképp viselkedne, netán életveszélyes lenne? Csak mert ki tudnám cserélni, de akinek említettem, be van parázva, hogy nem lesz kicentírozva... ez komolyan annyira fontos? régen nem is voltak ilyeen csodagépek a szervizekben... Tudom, hogy melyik honnan volt levéve, szóval a tavalyi helyére kerülne vissza.


Vélemény?



2013. ápr. 24. 16:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat!
2013. ápr. 24. 21:10
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Télieket leveszed felnistől a kocsiról, a nyáriakat meg felnistől teszed fel az autóra?Mert ha erről van szó akkor simán meglehet csinálni.Nem igazán értem hogy mit akarnak a többiek centírozni egy olyan keréken amit egyszer már ki centiroztak.
2013. ápr. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Időnkét illik újracentírozni a gumit, nekem is többször kellett már a nyárit. Ettől függetlenül felesleges gumissal átrakatni. Ha remeg az autó, vagy ráz a kormány, akkor el kell vinni, ha szépen fut minden sebességen, akkor jó. A kerékcsavarokat ellenőrizd le pár km után, hogy jól meg vannak-e húzva, nem lazult-e vissza valamelyik. Én érzésre szoktam meghúzni, mert nincs nyomatékkulcsom, de eddig még sosem volt vele gondom.
2013. ápr. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!