Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki GSXR 600 (2007-es) nem...

Suzuki GSXR 600 (2007-es) nem indul. (részletek lenn) Miért?

Figyelt kérdés

4 hónapot állt, akksi lemerült. Amit tettünk és tapasztaltunk:

Akksi feltöltés. Benzin rátöltés (nehogy kicsapódjon). Indítózás, forgat, de nem indul. Gyújtás rátevésekor nem jelez hibát, önteszt lefut, minden oké.

Utána: akksi leköt 10 percre, majd vissza. + bikakábel, autóakksi is rákötve párhuzamosan. Indítózás, forog, de semmi.


Van ezeknek valami titkuk? Más is volt így? Mi vezetett célra? (nem is durrog, mert először gondoltam egy-két beköpött gyertyára is) A motor amúgy nem az enyém, én csak segíteni akartam a tavaszi beüzelemelésnél.


2013. ápr. 21. 11:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Tárgytalanná vált, megoldottuk.
2013. ápr. 25. 20:40
 2/3 anonim ***** válasza:
leírnád, hogy mi volt a baja? Engem érdekelne, jó lenne tanulni az esetből, köszi!
2013. máj. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kb 15-ször szétkaptuk, összeraktuk, mire rájöttünk.

Az elektromos AC-ja behalt. 12ezerért a cikkszám alapján rendeltünk bele egyet, kb fél óra alatt kicseréltük és megoldódott a probléma, tökéletes lett.


Úgy kezdődött, hogy nem indul, nem indul, akksi kivétel, betétel, az indítómotor forog, de semmi. Ráadásul megtévesztett, mert azt hittük, hogy az AC megy, hisz a gyújtás ráadásakor szépen adta a hangokat. (Később kiderült, hgy ezek nem az AC hangjai voltak.)

Amúgy tanulság az, hogy az AC-t kerestük bontottan, úgy 25ezerért kínáltak egyet, ami komplett a szintjelzővel és az egész hóbelevanccal együtt. És maga a kis szivattyú meg a feléből megvolt vadiújan. Ez annak köszönhető, hogy a japók a mocikba az autók szivattyúit építik be. Valamelyik Mazda Xedos-ban ugyanez van.

De ne tudd, mit szoptunk. Már olyan szintig lebontottuk, hogy még a gyertyákat is kivettem, megpucoltam, meg minden :))

Jó, ökrök voltunk, de egy 6 éves Suzuki motornál ez az eshetőség fel sem merült, hogy behal a szivattyúja.

2013. máj. 15. 10:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!