Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy olyan problémám hogy...

Van egy olyan problémám hogy mikor megyek a motorral tiszta 2t lesz a hátam. Ezzel nem lehet valamit csinálni? A motoron sport kipufogó van. Még talán azt megtudom próbálni h a gyárit rá teszem. De az számítana valamit?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ez nem természetes dolog. Hogy álla a kipuff? Felfelé? Max a ruhádnak kéne bevenni az olajszagot, nem pedig olajfoltosnak lenni.

Rakd vissza rá a gyárit, egy próbát megér. Amúgy milyen motor?

2013. ápr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]

nem ez az enyém de nagyábból ugyan így néz ki.

nem lesz foltos csak a ruhámnak lesz olyan szaga..és hát mivel sok helyre ezzel járok nem szoktam hozzá külön motoros ruhát fel venni és igazából én annyira nem is érzem csak haverok mondják..de ha meg szagolom a ruhát olyan mint ha a motorfüstbe állnék..

2013. ápr. 19. 14:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem bármilyen 2T motorom volt ez volt a jelenség , nem tudsz mit tenni még 4T nél is érezni.
2013. ápr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok. Értem már, én úgy értelmeztem a kérdésed, hogy olajfoltos lesz a hátad. :)

A szaggal nem lehet mit csinálni, ez minden 2t motornál így van. A gyári kipuffal is ez lenne, kár visszarakni.

2013. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!