Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagy teljesítményű motor,...

Rotyo kérdése:

Nagy teljesítményű motor, kisebb adattal a forgalmiban? Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Gyakran látom, egyes használt motorokat hirdető oldalakon, hogy pl 21 kw-os motor a forgalmijában csak 11-esnek van feltüntetve. Hogyan lehetséges ez?
2013. ápr. 16. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom az Apriliákra gondolsz. Lehet venni 11KW-osra fojtott verziót. Megveszed, bekerül a forgalmiva, hogy 11KW. Beviszed egy szakszervizbe, és szólsz nekik, hogy kéred a többi pacit. Ők megcsinálják, hogy max teljesíttményen menjen, mondjuk 21KW de a forgalmiban marad a 11KW.


Azt viszont én sem értem, hogy vannak bizonyos 600-as motorok 25KW-os forgalmival, és persze van, amit gyártották 25KW-osra lefojtva, de sokat nem gyártottak kis teljesíttménnyel, mégis az van beírva. Nem értem, hogy... Multkor pl. láttam egy 1200-as Buellt, és egy CBR600RR-t 25KW-os papírokkal. Nem értem, hogy a búbánatba...

2013. ápr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az derék..xD

CBR-t 120 Le-ről 25 Kw-ra leszabályozni papíron :D

Szerintem ez úgy lehetséges h elviszed szervízbe vagy otthon lefojtod 25 Kw-ra majd úgy viszed el műszakira :)

2013. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de tudtommal ott nem mérnek teljesítményt, nem valószínű, hogy átírnák, még ha mit is csinálnál vele...
2013. ápr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A megoldás csuda egyszerű. a 600ccm is 25kW ugy ,hogy a gázbovdent nem engedi rendesen huzni van neki egy ütköző. Azt leszedik és máris van egy 25kw os papírokkal 600ccm motor. Szívesen:)
2014. aug. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!