Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót válasszak?

Melyik autót válasszak?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy 2.0 daewoom van.Várom az ajánlatokat is max 1milló a keret. kinéztem 2 autót az egyik egy SUZUKI WAGON R+ 1.3 GC Első tulaj. Garantált 15000km! 850ezer.

A másik egy Citroen C3 16 16V 105ezer km. 990ezer



#autó #melyik autó
2013. ápr. 16. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Én ajapán kocsik felé hajlok nekem toyotám van igaz az már nem egy mai darab viszont még soha nem robantam le vele lehet hogy csak szerencse vagy pedig a japán precizitás eredménye nem tudom, de bátran merem ajánlani a toyotákat


Toyota avensis


[link]


[link]



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Mazda 6


[link]


[link]

2013. ápr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

De a Wagon R sem rosz ha tényleg enyi km er van bene és valóban megkímélt autó nekem is volt suzukim egy régifajta swiftem semmibajom nem volt vele csak kicsi lett :)

Nagyon megbízható gépek a suzukik .)

2013. ápr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

a suzukinak még új szaga van :)

a motortér patyolat. stb.

Nézegettem Mazdád csak elég húzósak az alkatrészek

2013. ápr. 17. 07:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyazsgem anak a köcs...ögnek aki állandóan követ és lepontoz te hajléktalan ismeretlen ennyid legyen többed sose ahelyet hogy engem pontoztok le inkább értelmes válaszokat adnátok akérdésekre nem pedig mint sok kérdésnél ennyi pénzért nem lehet mert csak ilyen meg olyan nem mindenki milliomos és nem mindenki akar 10 évig egy hitelt törleszteni szóval jó lenne ha leszálnátok rólam Német imádó majmok :)
2013. ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kommentedre válaszólva kérdező ha nem vagy suzuki elenes nagyon jókis autó és ha nem akarsz napi legaláb 2-300 km menni akkor bőven elég az awagoner is nem rosz gépek városi kocsiknak meg elsőosztályú de havi egy két hosszab 2-300 km utat is ki lehet bírni vele egy ismerősöm egy régifajta swiftel járt ki németbe semmivel nem rosszab mint anémet autók sőttt alaktrészek olcsok hozzá alacsony fogyasztás megbízhatóság jellemzi a suzukikat :)
2013. ápr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!