Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót válasszak?

Milyen autót válasszak?

Figyelt kérdés

Venni szeretnék, de hát annyi típus van, hogy nem tudok dönteni.

1,5 MFt-om van rá kereken(persze e felett még van pénz, szervizelésre átíratásra stb.), tehát használt autóról van szó.


Szeretnék valami kényelmeset, csendeset, megbízhatót, biztonságosat, 100ló körülit, 2.0L-es motornál nem nagyobbat(tankolni is kell am) és valami fiatalabbat (2000 felettit).


Nézegettem "luxus" vagy mifene márkákat is, hát vannak amik jó, pl BMW 1.6i motorral elég biztató.

De néztem normál cuccokat is, mint a Mazda 6 és 3-as típus, Ford, Honda.

De igazság szerint én nem tudom eldönteni, hogy most akkor melyik a legjobb, ehhez szeretnék egy kis segítséget.


2012. nov. 25. 18:04
 1/3 anonim válasza:
83%

Hát a te pénztárcádnak nem igazán való a bmw és társai, bár szépek kényelmesek, jók is de ha használtként könnyű belefutni olyanba amire a gatyád is rámenne.

Nekem egy opel astra h -m van, 1,7 cdti, 101 le, 6-ot eszik max. diesel... eddig semmi gondom nem volt vele, persze vásárlás előtt jól át kell nézni, szervízkönyvét leellenőrizni és átvizsgáltatni márkaszervízben és azután megvenni csak !!! nagyon jó megbízható autók, nem véletlenül használják őket több nagy cégnél is....

2012. nov. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy melyik a legjobb! Először neked kellene eldöntened, hogy melyik típusok tetszenek és utána tájékozódni. Általában mindenki arra a típusra esküszik amit éppen használ, ezért nem fogsz túl objektív tanácsokat kapni. Egyébként én is egy Astrát javaslok (annak ellenére, hogy Fiatot és Suzukit használok :)), másfél milláért már egész jókat lehet találni.
2012. nov. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2012. nov. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!