Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyet autót válasszak 6...

Milyet autót válasszak 6 millió forint értékben? (több lent)

Figyelt kérdés
Kaptam a cégtől, egy olyan ajánlatot, hogy választhatok, egy autót 6 millió forint értékben.Milyet válasszak? Mindenképpen Kombi lenne jó, mert van két gyermekem.
2010. júl. 14. 08:53
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
Akár kombi,akár egy terepjáró:) Az is szép nagy.Egyébként megkérdezhetem hogy milyen cég ez és mit dolgozol ott?:)(nem kell konkrét név csak hogy mivel foglalkozik,kíváncsi vagyok milyen cég milyen pozícióban ad ilyen ajánlatot)
2010. júl. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
Ford Focus lenne a legmegfelelőbb szerintem. 6millióért nagyon jó felszereltséget választhatsz hozzá, jó motort és nagy meg a csomagtere is.
2010. júl. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:

Ha engedi a céged, hogy használt legyen az autó, akkor egy 3 éves 3-as kombi BMW-t.


Pl.:


[link]

2010. júl. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
KIA cee'd SW full extrásan!
2010. júl. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:

Itt az árlista:

[link]

2010. júl. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
Olyat vegyél,ami neked tetszik.Mindenkinek más az ízlése,nem?
2010. júl. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:

6 milláért KIA-t? :) Gondolom olyan pozícióban vagy, hogy meg kell jelenj ügyfélnél, ezért is kapsz 6 millás kocsit.


A KIA jó családi kocsi, de nem az az üzleti megjelenésű, komoly autó.


Én még mindig a 3-as BMW mellett vagyok. Dinamikus, erős, gyors, alig fogyaszt, komoly megjelenést kölcsönöz, stb..

A felszereltségét azt hiszem nem kell taglalni.

2010. júl. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:

Azthiszem egy fullos cee'd-ben is elég extra van...

Amúgy meg egy 3éves 77 000-kmet futott, és egy vadiúj nullkilométeres 7 év garis autóról beszélünk. Melyik a jobb?

2010. júl. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy egy 3 éves 77.000 km-t futott BMW. Ez prémiumkategória, a 3-400.000 km-t mindenféle főalkatrész csere nélkül elfutnak. A BMW bizonyított, a KIA most kezd. Nem mondom, hogy rossz autó a KIA, mert egyáltalán nem az, de könyörgöm 6 milla? Ha 6 millám lenne kocsira ,akkor a legutolsó gondolatom sem KIA lenne.
2010. júl. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
Ja..a 7 év gariért pedig igencsak gyakran kell, igen borsos áron kötelező szervizbe hordani. Tudod..ami túl szép, hogy igaz legyen, valószínűleg nem igaz, vagy valami sántít benne.
2010. júl. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!