Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen robogót vegyek, munkába...

Milyen robogót vegyek, munkábajáráshoz? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

50-es legyen alacsony fogyasztással, 45-50-et bírjon azért menni, és a megbízhatóság nagyon fontos még!

Ráfordítható keret 50-80e ft.

A válaszokat előre is köszönöm, a hasznosakat értékelem!:)



2013. ápr. 15. 14:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
100-110?:D Ne nézz madárnak. Egyébként sem kell agyontuningolt sz@r. Gyári tuningmentes robogóra van szükségem, városon belüli közlekedésre. Egyenletesen 40-45-nél nem fogom többel hajtani, de azért jó, ha a 60-at viszi. Nagyon ritkán nekem is sietnem kell.
2013. ápr. 16. 14:16
 12/12 anonim ***** válasza:

Üdv!

Ajánlom a Simson Schwalbét [KR51/2] nekem is ilyen van nekem kiakasztja a mérőt azaz 80km/h. Olyat 80 000ért

már kapsz szépet remélem segítettem. ja és ebből is a 4 sebességes!nagyon jó motor mert elég nagy ahhoz képest hogy egy robogó.Nem túrnak le az útról egyes barmok.SŐT MÉG ELEGÁNS IS SZERINTEM!

2013. ápr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!