Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiért lehet szerintetek...

Mennyiért lehet szerintetek feltuningolni egy wartburg 353as kocsit? részletek lent

Figyelt kérdés

értem ezalatt a légkondit, új gumik, festés,új akku és pár alap dolog.



mert jó kis kocsi, és még menő is :)


2013. jan. 21. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Az új gumik, új akku és pár egyéb kopó cucc cseréje megáll 100k-ban.


Festés? Mennyire akarod szétszedni? Ha rohad, akkor nem sok értelme elpazarolni bármilyen festéket a rozsdára, akkor lakatolni is kell. Szerencsére a Wartburg nem komplikált: szét lehet szedni könnyen, kicsit egyengetni, csiszolni, alapozni, kittelni, utána fényezni: el lehet rá költeni nagyon sok pénzt, de szükség esetén a nagyját meg tudod otthon csinálni, valaki környékbeli meg olcsón lefújja. A kb. 50 ezres sufnimegoldástól az 500 ezerig bárhol lehet.


Légkondi? Én még nem láttam légkondis 353-at, de ha beépítesz egyet, akkor arról mindenképpen szívesen látnék fotót. Persze meg lehet oldani. :)

2013. jan. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem rozsdásodik, jól karbantartott kocsi.

a jelenlegi sárga színén változtatnék majd

2013. jan. 21. 23:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha te abba légkondit teszel, akkor vagy ülsz a hidegben, vagy elvisz az autó a-ból b-be melegben:D

Vagy - na persze ha ez számít egyáltalán - bődületes fogyasztásnövekedés mellett tudod majd csak használni a járgányt. Amiben persze egyébként is egy kétütemű motor dolgozik, ami nem a takarékosságról híres:)

2013. jan. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát van benne valami.

köszi a válaszokat :)

2013. jan. 21. 23:50
 5/7 anonim ***** válasza:
A légkondit ventilátorral helyettesíteném mindenféleképpen! Mivel nem készült neki légkondis változata, így azt nagyon nehéz és nagyon drága is beépíteni. Nem ajánlom. A többi a festést leszámítva alap dolog. A gumikat használtan 5 ezerért megkapod, 3 évet kibírnak kb. az új kb darabja 15 ezer. Ez se nagy pénz, az én autómra például előre 35, hátra 52 ezer. Az akku szintén nem egy nagyon drága mulatság, jó bannerek, amik még nagy teljesítményüek is, 20 ezerért kaphatóak. Jó minőségű aksik nagyon. A többi pár alap dolgon nem tudom mit értesz.
2013. jan. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerinted milyen alapjáratod lenne klíma mellett egy kétütemű vartyogón? xD

http://www.youtube.com/watch?v=tNtEw5gUqtE


1:30 :)

2013. jan. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
csak egy ötlet volt a légkondi :D
2013. jan. 22. 15:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!