Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Crossozni szeretnék a jővő...

Crossozni szeretnék a jővő szezontól! /részletek lent/?

Figyelt kérdés

Crossozni szeretnék a jővő szezontól!

Tudnácok kocsikat linkelni ami 50000 ft alat van?

Meg bukósisakot cipőt overált stb.-t


2012. okt. 7. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Most crossozni vagy rallyzni szeretnél?

Motrot vagy kocsit soroljunk fek neked?

2012. okt. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gondolom autokrossz. amúgy nehogy már lusta legyél keresgélni használtautón vagy racing-bazáron-.-
2012. okt. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van ám olyan is, hogy auto cross;)
2012. okt. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mármint pontosan mit is szeretnél? Milyen ágban/kategóriában indulni? Vagy csak hülyéskedni a határban?


És milyen kocsit 50e alatt? 50e alatt legfeljebb olyat találsz ami mehetne egyenesen a bontóba, ennyiért utcai Ladából sem kapsz jó állapotút...

2012. okt. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
auto cross és gyerek vagyok. És 50000 ft alat
2012. okt. 7. 18:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha még gyerek vagy, akkor inkább nézőként vegyél részt. 50000 forint semmire sem elég manapság - persze amikor fiatal voltam én is gyűjtögettem, aztán vettem (gyerekfejjel) drágának tűnő kerékpárt. Így utólag visszagondolva annyi pénzből a motoromra tudok venni két kereket meg tele tudom tankolni. ÉS itt vége is az 50000 forintnak (és nem modern, hanem régi motorom van).
2012. okt. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*félreértésre adhat okot: nem két kereket, hanem két gumiabroncsot. Meg ugye a teletank benzin és nincs semmi az 50e HUF-ból.
2012. okt. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!