Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az nagy baj, ha lereszeltem a...

Az nagy baj, ha lereszeltem a dugattyúból? (részletek lent)

Figyelt kérdés

szóval, felfúrattam egy motort (4 ütem) és a fúratás az annyira rosszra sikerült,hogy a henger alján kisebb volt a méret,mint a tetején! és a dugattyú alsó pontnál elégé szorult,ezert az alsó és felső pontjából reszeltem egy keveset! (próbáltam minél igényesebben ahogy kézzel csak lehet! ) így már nem szorul. (mivel a dugattyú sem volt tökéletesen kerek az alsó részén...) ez később csinálhat valami bajt? most amikor beindítom,ad egy gyenge kis nem ritmusos (csak néha-néha) kattogást,ami néhány másodperc múlva,mikor kicsit bemelegszik, elmúlik! ez akkor most hiba volt?

légyszi ne gyertek azzal,h ha nem értek hozza... értek,de külföldi vagyok és ehhez a motorhoz nem nagyon találok alkatrészt! se normális embert aki fúrni is tud,nem tákolni! köszönöm előre is!



2013. febr. 11. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak derékszögelési probléma volt?
2013. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted? a dugattyú felső része jó méretű,de az alsó a palást, nem volt szabályos kör,hanem a két kint álló része mintha összepréselték volna, kijjebb állt.
2013. febr. 11. 22:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben olyannal csináltatnám aki meg is tudja fúrni rendesen és pontosan.

Véleményem erről:Gáz az egész!

vegyél bele egy nagyobb dugót és fúrassad ahoz szakemberrel ha kell szívesen írok tippeket hogy hová vidd ha pestkörnyéki vagy pesti vagy.

A lényeg ez így nem maradhat,mert be fog rágódni ,bele fog törni és utána húzhatod szét a blokkot hogy a darabkákat kiszedd a dorgattyúsházból.

2013. febr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem készülj fel rá, hogy a benzinnel azonos mennyiségű olajat fogsz önteni bele, és még fekete kártyát sem fogsz rá kapni, nemhogy zöldet.
2013. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
egyébként olajat egyáltalán nem eszik! :D a motor TÖKÉLETESEN működik! kompresszió is nagyon jó benne! csak arra voltam kíváncsi,hogy ez így is marad-e... ha nem,akkor veszek gyári hengerszettet és meg van oldva! :)
2013. febr. 12. 20:53
 6/8 anonim ***** válasza:

4.

Miért kéne önteni bele az olajat? Nem a gyűrűket reszelte le. Amúgy nem biztos hogy gond les vele, de nem 100%, egyedi eset.

2013. febr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Miért kéne önteni bele az olajat? Nem a gyűrűket reszelte le."


nem is azért, hanem a hengerfal eltérő mérete miatt.

2013. febr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6

remélem jó lesz,mert sokat költöttem már rá! :/

a hengerfal az egyforma! egyformán szűkül! :D

2013. febr. 13. 00:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!