Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » ETZ- melegen alig akar durrogn...

ETZ- melegen alig akar durrogni ha elveszem a gázt. Hidegen meg nagyon jó, ötletek?

Figyelt kérdés
karbi szerintem ok, elögyujtás is ok( 120 a vége és a moci 150 es)gyujtó trafó is jó, megszakitó és a kondenzátorja is jó, ötletek?

2013. ápr. 14. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Amire Én tippelek az lehet hogy a szivatód rossz.

De akár egy karbi-levegő beállítás is okozhat ilyen problémákat.

[link]

[link]

Üdv!

2013. ápr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a karbi-levegö beállítással nem sokat érek, mert lámpa nélkül alapjáratom 1800 és 220 között van, lámpával meg 1100-1200, nemtudom miért , a lámpa sokat húz a motoron, lehet h ez a problem? de ez nem függne a bemelegéstöl ugytudom, mer hidegen NAGYON JÓ a moci, de melegenn már nem annyira, több mint félgázra reagál valamit a motorfékröl adok gázt, alig akar felpörögni, nem ugrik mint hidegen, nemértem, a karbi új rajta, minden új benne, nemhiszem h ott lenne a baj, a szivato meg ugy van beállítva, hogy a felénél fogjon,
2013. ápr. 15. 14:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor a kipufogó miatt is lehet ilyen ha nagyon piszkos.

Esetleg még lehet hogy rossz a gyertyád.

2013. ápr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha kizártad a lehetőségek közül a kipufogót, valamint pont belevaló gyári hőértékű gyertyád van, akkor ez a jelenség benzinszegény keveréknél, és picike utógyújtásnál, pontosabban nem elegendő előgyújtánál fordul(hat) elő..


a benzin minősége?

2013. ápr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

# 4/4!

ha hidegen tökéletes a moci akkor nemhinném hogy a gyújtás lenne rossz rajta.

Bár ha roszz az aksi és a vezetékeket is kell pucolni akkor elképzelhető hogy nem kap elég naftát és ezért durrogna,bár kétlem hogy ez lenne a baja.

2013. ápr. 16. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 allllli ***** válasza:
Nálam is ez volt a baj h sokat levett a lámpa a ford.-ból. Egyébként ez karbibeállítás csak. Az enyém nem reagált a levegőcsavarra ezért vettem egy utángyárottat, azzal is ugyanilyen volt. Főtt a fejem. Erre bentebb tekertem a levegőcsavart, hogy dúsabb keveréket kapjon alapjáraton és hirtelen jó lett. Azóta a moci meg sem érzi, hogy lámpát kapcsolok-e vagy sem.
2013. ápr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az volt a hiba , hogy a gyújtó trafó fordítva volt bekötve, érthetett hozzá a volt tulaj ...a lényeg hogy jó lett
2013. aug. 11. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!