Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Béna a szerelő, vagy át akar...

Béna a szerelő, vagy át akar verni?

Figyelt kérdés
Már két alkalommal informálódtam itt egy, az autómat érintő problémáról. Nem megyek bele a részletekbe, csak annyit mondok el, hogy kb 3 hónapja előjött egy olyan meghibásodás, ami nem volt egyértelmű. A szerelő barátom eddig 3 dologra tippelt, mind a hármat meg is csinálta, de a probléma most is fennáll. Ezek után azt mondta, rájött a problémára, az viszont nagyon sokba fog kerülni. Ezért várok egy ideje, hogy összejöjjön a pénz, de közben úgy gondoltam megmutatom az unokatestvéremnek, aki szintén autószerelő, csak nem dolgozik a szakmájában. Benne megbízom, és nem is ver át. Ő viszont egyértelműen kizárta, azt, amit a szerelő mondott, rámutatott a hibára, ami negyed annyiba sem kerülne... Ki mit tenne ilyen helyzetben?
2013. márc. 25. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Át akar verni. Vidd olyanhoz akiben megbízol, ha más nem akkor az unokatestvéred ajánljon valakit.
2013. márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán barátod az a szerelő, nekem a barátaim nem adnának szándékosan rossz tanácsot, ha pedig mégis rossz volt a tippjük akkor egy percig sem gondolom egy barátról, hogy direkt mondott rosszat.
2013. márc. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, a barátot idézőjelbe akartam tenni. Igazából csak egy haver a régi időkből.
2013. márc. 25. 19:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy drága javítás előtt helyes, ha megnézeted több emberrel is. Nyilván a barátod is tévedhet, meg a haver is. Szóval nézesd meg több emberrel, és próbáld azt elérni, hogy ha nem javul meg, visszakapd a pénzed.
2013. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt ám. Egy köcsög Kőbányai autószervizbe én hülye állat elmentem hazafele útközben, hogyha már úgyis terveztem, most meg útba esik, ugyan csináljanak már egy futóműállítást.. Hozzáfognak, erre nem lehet megcsinálni, mert cserélendő pár alkatrész. Mondom mi az anyám, erre kapok egy 2 ezer forint hijjén 100 ezres listát... Na mondom jól van, köszönöm, ha megvan a pénz jelentkezem. Aha, lóf@szt, gyanút fogtam, hát elmentem az autómmal a Magyar Autóklubba... Műszaki ellenőrzésre. Ez a biztos, ezek teljesen megbízhatóak, nem vernek át, miért vernének, hiszen ők csak ellenőriznek, nem javítanak. Hát a listából természetesen lóf@sz se volt igaz. Bennem volt, hogy jól pofánkúrom őket, amiért átakartak b@szni, de már volt akkor egy felfüggesztettem ilyesmi miatt. Hát elvittem a 8. kerületbe, egy tök korrekt szervizbe, azok meg szépen mindenféle lódítás nélkül megcsinálták. Ennyi.


Szóval kérdező én a helyedben azt az autószerelő "barátodat" elküldeném a kurv@ anyjába és megszakítanék vele minden kapcsolatot, miután persze pofájába vágom, hogy egy büdös köcsög amiért átakart verni.

2013. márc. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajna azt tapasztalom nap mint nap (van kivétel ,régi ügyfelek ) ,hogy még mindíg bizalmatlanok az emberek . Valahol megértem mert sokan estek áldozatul a szakbarbároknak és az éhes csalóknak . De ha valaki bemegy egy műhelybe az magáért beszél !

A csaló fajta laza munkaidőben van ,minden szart elvállal akár azonnal stb ...

2013. márc. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én elvinném a szerelőhöz, csinálja meg amit akar, gondolom számlát úgy se ad, megköszönném, hogy ingyen dolgozott, és ha szájal, fel is nyomnám a NAVnál
2013. márc. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!