Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik Suzuki Swiftnek jobb...

Melyik Suzuki Swiftnek jobb és mennyi a fogyasztása, az 1000-esnek vagy az 1300-asnak?

Figyelt kérdés

Illetve melyiknek mekkora az a sebessége ahol a legkedvezőbb a fogyasztása?

Mennyivel nő meg a fogyasztás ha 1 ember helyett mondjuk 4-en ülnek benne?



2013. ápr. 14. 12:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Tewljesen mindegy itt úgyse bírsz velük a suzuki gyűlölők szerint aki suzukit vesz annak kötelezően össze kell tőrnie az autót és meg is kell halnia bene .

Szerintem meg aki így ál az autó vásárláshoz hogy az így meg úgy törik inkább ne is vegyen autót meg még a jogsiát is bekéne vonni mert ezek szerint az ilyen emberek mindenféleképpen balesetet akarnak szenvedni vagy okozni az olyan mint az öregeknél a tyúkszindróma már majdnem át ment az úton de látja hogy jön egy autó és szép leassan visszafórdúl XD :)

2013. ápr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 zolika217336 válasza:
74%

R égen én is azt mondtam h suzukit soha mert népautó , most pedig mégis azzal szaladgálok ( fenntartása pénztárcakímélő lenne) ha én is úgy használnám xd....

De amúgy városban 8al elketyeg százon , 90-100 km között szívja a legkevesebbet 1 fővel oly 6-6,5 liter , 120nál mát szint 7 felett - 7,5 ig.

1.0 fél literrel eszik kevesebbet mint a 1.3-as

1-5 ember , csomagok = 6.5 liter-8 liter ( + futó 9 liter) XD / 100 km

2013. ápr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 B.Szabolcs ***** válasza:
88%
Nekem 1.3 GC. Swift 16V Sedan-om van. Nem érdekel ki mit mond az én autóm az ezreshez képest mondhatnánk nyugdíjas tipus. Viszont nagyon szeretek vele pályára állni,de bevallom az én utazóm 110-120km/h körül van. Rühelli a várost! Részemről a legrosszabb fogyasztás 5,5L volt. Legalsó 5környéke! Szeretek ütemesen haladni de nem gyorsulgatok túlzással feleslegesen!!! Én nagyon szeretm a gépet! Törésteszt? Álltam a sorban belémcsapódott egy Fiat Panda 1.4Multijet majd egy figyelmetlen Lineás kb. fél év múlva egy bevásárlóközopontban hátulról. Először csak megtört (alig észrevehetően) a műanyag lökös ,majd a Lineát megfogva rendesen megtört és elgörbültek a tartök is ,csereszabatos lett a lökös! Egyszer Pedig én voltam figyelmetlen (pontosabban fáradt) és a sors keze ,hogy az is egy Fiat volt egy Cinqecento. Lecseréltem az első lököst a jobb első sárvédőt meg egy Lámpát. Szegény ellenfelem rosszabbul nézett ki mint én. Vegyem mindenki Smart-ot aki a biztonságra törekszik, a többiek meg hitegessék csak magukat hogy az emberi hülyeséget,könnyelműséget egy szoftver fogja megoldani! Vegyünk egy alapkérdést! Övvel vagy öv nélkül vezessünk? Érvek -ellenérvek hegye! Egy dolog biztos! A jó suzuki lambda értéke 1,00! Nem kell hozzá 7milliós kasztni!!!Emellett kényelmes is! (természetesen nem vagyok fun! Az én álomautóm SAAB, Audi vagy Volvo. Az igazság az hogy a Suzuki viszont jó autó és mindig működik ha van gazdája!!!Meg is hálálja!!)
2013. ápr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
egyet értek veled utólsó én sem tudok rosszat mondani a szuzukiról mert nekm is volt 5 évig :)
2013. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Még annyit tennék hozzá, hogy ha sokat mész városon kívül akkor az 1.3-ast vedd mindenképpen.

Annak hosszabb az áttétele, így kevesebbet pörög a motor, azonos sebességnél.

Az 1.0-es 3000-nél megy 100-at, az 1.3-as 2500-nál. Jelentős különbség.

2013. aug. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

4 en ültünk benne nyáron, sik úton mentem 70-80 körül 5 ösbe és 5,2 literre jöttem ki. Ez persze sík úton igaz.

de egyébként ha egyedül megyek vele akkor 90 körüli átlaggal jön ki az 5,2 literes átlag.

100-110 el megyek javarészt akkor 6-6,3 liter.

Városban 6-6,5 liter, de 6,5 liternél többet nem igazán lehet kihozni belőle. Jó kis autók ezek ha szépen bánsz vele sokáig jó lesz és keveset is fogyaszt.

2015. nov. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Tudom későn írok! 1000-es swiftem van, 7,38/100km VEGYES fogyasztás! Mondjuk én pörgetem, kell is neki hogy menjen. Szeretem, jó kis gép, minden olcsó hozzá. Az emelkedőket nem nagyon szereti főleg városon kívül ahol haladni is kell.. Jó ha van lendület.
2017. jún. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok akik nem nagyon érzik az autót, illetve nem nagyon érdekli őket a téma és csak összevissza nyomják a pedált. Én amikor elkezdtem járni a 1.0 Swiftel pont így voltam, hogy 6 liter körül jártam el vele, sokallottam. De így az évek után ahogy ki ismerem, hogy mi a jó neki, és mivel vigyázok rá így már sokkal kedvezőbb. Legutóbbi teli tankolásom: 448 km-re 20,9 liter-> 4,66 liter/100 km. Ez 99% országút volt, 90 km/h sebességgel. Lehet gyakorolni, az autó képes rá, ezt sokunk tudja bizonyítani, a többi a sofőrön múlik. 120 nál persze, hogy sokat eszik, de ez nem is arra a tempóra való arra ott az 1.3 vagy 1.6
2018. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!