Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Holnap lesz a 3. forgalmi...

Holnap lesz a 3. forgalmi vizsgám. Csak szerintem gáz?

Figyelt kérdés

Első alkalommal az utolsó 10 percben rontatottal el, amikor már a kiindulás helyére indultunk vissza, a kereszteződésben rossz egy sávval beljebb mentem. A 4 sávos úton.

Másodjára pedig félidőnél nem vettem észre hogy ott vár a zebránál, és át akar menni, ezért buktam meg.

Hát már kezdem szégyellni magam, hogy már harmadjára megyek. :S

Az oktatóm azt mondta hogy jól vezetek, csak a vizsgán annyira túlidegeskedem a dolgot feleslegesen. És hogy ma időben feküdjek le, pihenjem ki magam, nyugodjak le, ne idegeskedjek.. Könnyű ezt mondani, :(


2013. ápr. 9. 19:55
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
ennek ellenére, úgyérzem hogy kellett ez jó pár plusz óra, amit a vizsgák után vettem fel, és kicsit magabiztosabban indulok neki a holnapi vizsgának.. Már csak az kellene hogy ne izguljak ennyire. (reggel 8-kor kezdődik a vizsga)
2013. ápr. 9. 19:56
 2/22 anonim ***** válasza:
59%
nem gáz, az a baj hogy mostanában minden kis szaron meghúznak. Istenem most nem engedtél át egy gyalogost nem a világvége. Igaza van az oktatódnak pihend ki magad és ne parázz. Sok sikert!
2013. ápr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, köszi :)
2013. ápr. 9. 20:07
 4/22 anonim ***** válasza:
54%

Miért gáz ne félj a kötelező órákat úgy számolták ki hogy nehogy megtanuljon az ember elfogadhatóan vezetni hogy átmenjen a vizsgán és aki előtte úgymond illegálisan nem vezetgetett annak sokkal nehezebb ez az egész vezetői engedély megszerzése és rendesen meg tanúlni vezetni majd csak a jogsid megszerzése után fogsz

Szerintem egyáltalán nem gáz:)

2013. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval akinek volt lehetősége "illegálisan" vezetni annak az ilyen alap dolgokra mint kuplungolás,váltás nem kell figyelni mert rutinszerűen és már csak kreszre és a forgalomra kell figyelni akinek viszont nem volt rá lehetőség annak több dologra kell figyelni
2013. ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, sés a tanácsokat . :)

Hát igen, annak könnyebb dolga van, de én meg teljesen a 0-ról indultam, ahhoz képest. jónak tartom magam, de azért nem akarok túlzásba esni. :)

2013. ápr. 9. 20:48
 7/22 anonim ***** válasza:
Annak idején a forgalmim negyedszerre lett meg. Azóta eltelt 30 év, és most hivatásos sofőr vagyok, de voltam már szállító is, naponta vezetek BP-en belül és vidéken is, egyetlen balesetem sem volt még, és élvezem, amit csinálok. Annyit tudok tanácsolni, hogy légy magabiztos, törj előre, és lazulj. Feszülten nem lehet ezt csinálni, minden mindegy alapon állj neki, érezd azt az érzést, hogy a világ neked van alárendelve, de a forgalmi szituációkban légy visszafogott, és csak a külvilágra koncentrálj. Minden apró elváltozást kísérj figyelemmel, így nem b*szod el a jobbkezet, és az idióta gyalogok "átmenjek? ne menjek? mit akarok én most tkp itt a járdaszigeten?!" tűnődéseinek filozófiáját is másodpercek alatt megérted. A vezetés felelősséggel viseltetett kaland, tiszteld az utad és a gépet, és urald is egyben. Ha erre ráérzel, menni fog. :)
2013. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
ne aggodj rajtad kívűl sokan vanak még akik nem menek át elsőre :)
2013. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Lazábban vedd kicsit a vizsgát, de azért figyelj oda! Főleg a gyalogosokra!!


Fentebb írták hogy az a gáz hogy meghúztak a zebrás gyalogos miatt. Nos a KRESZ szerint a gyalogosnak ott elsőbbsége van, és te ezt nem adtad meg. Szerintem sokkal szigorubbnak kellene lenni az olyan sofőrökkel szemben akik semmibe veszik a gyalogosokat.

Ezt most nem neked írom :) hiszen te oda fogsz rajuk figyelni, csak sajnos a tapasztalat azt mutatja hogy a nagy többség még nem. :(

2013. ápr. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat :)

Igen, odafigyelek mindig a gyalogosokra, eleinte még túlzásba is estem az oktatóm szerint is, mert még azt is elengedtem, aki nem állt a zebránál, de arra tartott, és átmehettem volna. :)

De a második vizsgán annyira izgultam, ideges voltam, hogy későn vettem észre hogy ott áll a gyalogos, és át akar menni. Így megbuktam. De a mai naphoz nagyobb reményt fűzök, nagyon odafogok figyelni mindenre :)

2013. ápr. 10. 05:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!