Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Napi munkába járás Suzuki...

Napi munkába járás Suzuki Swift vagy skoda Octavia?

Figyelt kérdés
1.0 Swift vagy egy 1.9 TDI OCtavia.Napi munkába járáshoz használnám 80Km, az utak rosszak és kanyargós ezért 80-nál többet nem is lehet menni nagyon.Szerintetek melyiket éri meg jobban?gondoltam a swiftre hogy veszek egyet 200 000 körül aztán széthalytom amíg megy meg hát sokat kibírnak és nem eszik sokat.az octavia meg tetszik és nagy autó ha néha máshova is használnám azért jobban elférni és diesel tehát nem fogyasztana sokat és ez az 1.9 TDI motor elég megbízható

2013. ápr. 7. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg annyira kátyusak és rsszak azok az utak ahol menned kell inkáb egy swiftet olcsóbbak az alkatrészek hozzá és ha annyira szar az út amin nap mint nap menned kell a jövendőbeli kocsid futóműlye meg fogja sinlődni és egy kisseb autóhoz olcsóbbak ezek az alkatrészek a swiftnél meg abontókba is találsz hozzá bőven alkatrészeket
2013. ápr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha másra nem használod akkor szuzuki.Jóval kisebb a szervizigénye.
2013. ápr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát használnám másra is de nem autópályázni és elsősorban a strapabíróság és fogyasztás is fontos egy 50-60 LE sviftel is ellehet mászkálni
2013. ápr. 7. 19:39
 4/9 anonim ***** válasza:
1.9 TDI-s,legjobb motorválasztás.Volt 1.0 Swiftem 5-évig nemmondhatok rá rosszat mert nem volt vele gondom.Most egy 1.9 TDI VW-m van és kinem szálnék belőle semmi pénzért,nem lehet a Suzukit vele összehasonlitani.
2013. ápr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kényelem számít jobban , vagy a megbízhatóság és olcsóbb fenntartás? Ha előbbi akkor skoda, ha utóbbi 2 akkor a suzuki.
2013. ápr. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1.0-ás szuzukit ne vegyél... problémák: gyenge, nem lehet kaparva indulni. olcsó.. mit szólnak a szomszédok? sok fut belőle, rengeteg az alkatrész hozzá, bár ritkán hibásodik meg...ez olyan snassz...


1.9 tdi az a nyerő.

2013. ápr. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább a Skoda Octavia... jóval nagyobb és így kényelmesebb illetve strapabíróbb is.
2013. ápr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Suzuki. Egyébként a 130-at is viszi, persze nála már a vége fele van ez nem úgy mint a skodánál.

Megbízható:"ha ilyen autók lennének rég éhenhaltak volna az autószerelők"(autószerelő mondta)

Skoda: Keményebb futómű, drágább alkatrész


Ne arra menny hogy a szomszédnak tetszik-e, nincs közük hozzá és a gazdagok közül is sok swiftwl jár (még orvosok is)

2013. ápr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik swiftet nézed én az 1.0 mentem 140 net de nem néztem meg sose mennyi avége de ott vannak a régi swiftből az 1.6 sedánok és az 1.3 16 szelepesek azok szerintem még 160-tól is többet bírnak menni :)
2013. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!