Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A motornak miért kell áram...

A motornak miért kell áram beindítás után is?

Figyelt kérdés
600-as yamaha fazer, beindítottam úgy hogy az aksihoz hozzá fogtam kézzel a vezetékeket, és beindítottam, felpörgött szívatóval, elengettem a vezetékeket, tehát továbbá nem volt az aksi rákötve, nem állt le, de a szívatós 3000-res fordulatról rögtön leesett melegi alapjárat alá tehát olyan 800-as fordulatra leesett, hiába húztam neki gázt, mert még hideg volt és akkor szívató nelkül nem pörög, a szívató rajta volt, de nem csinált semmit, éppen hogy csak zúgott, miért?
2013. ápr. 6. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ugye ezt most nem komolyan kérdezed?
2013. ápr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Kill Yourself!!
2013. ápr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy meg kapcsold fel a világítást úgy aksi nélkül menetközbe és megtudod...énis kipróbáltam ezt a 350es jawa-val szóval tapasztalat
2013. ápr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
-.-“
2013. ápr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de most komolyan kérdeztem! simsonnak sincs szüksége áramra mégis megy! nem hogy a generátornak töltenie kellene az akksit? ezek szerint egy indítást sosem tölt vissza a generátor mert folyamatosan meríti az aksit a motor? ha csak negatív vűlaszokat meg hülye jeleket tudtok írni akkor azt is tudjátok meg leírni hogy miért és mi fogyaszt áramot, mikor semmi fogyasztót nem kapcsolok rá, és a szívató is kézi manuális, csak az üres sebességi fokozatot jelző lámpa világít!
2013. ápr. 6. 19:28
 6/7 dirtboy ***** válasza:
a gyertya árammal működik,szikra gyújtja be a benzint,a szikrához kell elektromos áram.
2013. ápr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"hiába húztam neki gázt, mert még hideg volt és akkor szívató nelkül nem pörög, a szívató rajta volt, de nem csinált semmit, éppen hogy csak zúgott, miért?"

Érthetetlen a fogalmazásod, már megbocsáss.

Az, hogy szivató nélkül nem pörög, az azt az értelmet hordozza, hogy szivatóval pörög...

Erre: "a szívató rajta volt, de nem csinált semmit"..

Akkor ugye szivatóval se, akkor meg minek emlegeted?

És mi zúgott? Ez alatt mit értesz?


Amúgy: a Simsonnak (bár többféle van) olyan a gyújtásrendszere, hogy nincs szüksége akkumulátorra, úgy tervezték meg!

A generátor nem ad elegendően "sima" egyenfeszültséget, az lüktet, az akku töltésére megfelel, az akku meg majd szépen "kisimítja", de ha kiveszed, akkor ez nem történik meg.

2013. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!