Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért rángat az autóm beinditá...

Miért rángat az autóm beinditás után?

Figyelt kérdés
Beinditom aztán normális,fél perc mulva egyenetlenül jár néha le is áll.Azóta van igy mióta beletöltöttem valami injektor rendszer tisztitót.Azt mondja a szerelö hogy valószinü hogy elmullik mert a szemetet belenyomta az injektor fejekbe,de erös benzin lehet kitakaritja,de én nem tudom,még azt javasolta járjak vele ha nem lesz jobb vigyem el,de azóta csak romlik a helyzet.nemtud valaki tanácsot adni aki járt már igy?
2013. febr. 14. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
én is használtam injektor tisztítót, de nekem ilyeneket nem csinált. (pro-tec)
2013. febr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet ki kéne cserélni az üzemanyagszűrőt mivel a tankból is oldja a koszt. Vagy ha nincs más lehetőség csakis meleg motornál egyesben húzasd ki rendesen 6000-6500-as fordulatig. Ha meleg a motor ettől nem lesz semmi baja, de lehet hogy kipucolódnak a fejek.
2013. febr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már próbáltam kihuzatni agyig,de semmi.Szerintem vinni kellesz szerelöhöz,mert csak romlik a helyzet
2013. febr. 15. 07:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!