Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Cpi hussar milyen robogó...

Markovics kérdése:

Cpi hussar milyen robogó megbizható? Strapabiró? Erös motorja van?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon erős. 70km/h a vége, és hanyattvág a 100-as sprintjével. Viccet félretéve, annyira erős, amennyire az 50-es robik szoktak lenni. És szerintem egy japánt nem múl felül megbízhatóságban. 50-es robogónak jó, ha találsz jó áron.
2013. ápr. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kösz a választ
2013. ápr. 4. 00:52
 3/3 anonim válasza:

nekem is az van és eddig vegyes tapasztalataim voltak vele..

földesúton 50m után annyira szétrázkódott hogy kiszakattak az idomok a csavarjaikból, pedig nem hajtottam meg csak pincéhez mentem vele. pont tegnap robbantam le vele.. igaz az legfőképp a benzin (picit öreg) és az akksi hibája.. de már szakadt el bovden.. fékpofák hamar elkoptak.. szóval mindig van valami gond vele. de amúgy vezetni elég élvezetes meg kényelmes is, viszont tényleg nem egy erőgép. de hát mit kéne várni egy 50-es kínaitól.. +egy kisebb bukóm van de az sem fér bele a csomiba..

2013. ápr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!