Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megvegyem ezt az autót?

Megvegyem ezt az autót?

Figyelt kérdés

26 éves férfi vagyok, egyre jobban szükségem van egy autóra. Nagymamám eladta az egyik ingatlanját, és abból én megkaptam 15M forintot, ezt a pénzt autóra szeretném költeni, egyébként, van még tartalék pénzem amit nem szeretnék felélni (20M). Ezt az autót néztem ki magamnak, szerintetek, nem túl nőies?

[link]


2009. szept. 20. 00:07
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
96%
Végül is így is lehet autót hirdetni ;-)))
2009. szept. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

ha van 35 misid, amiből 15-öt mindenkétt elköltesz, akkor vegyél már nekem 5 derbi sendát! tod, ha egyiken törik az idom, vagy vmi, akkor ott a másik. 26 évesen miből van ennyi pénzed? és a mamád miért ad neked 15 milliót? mert ha az unoka ennyi pénzt kap, akkor a ház lehetett vagy 100 milliós. bár lehet hogy eladta a nyugati tetejét.. ez a kérdés tuti fake.

14/L

2009. szept. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

ez a kocsi annak a csajnak való aki ottvan az egyik képen. :)


inkább új Volvo, vagy Reanult Koleos.

2009. szept. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Miskolctapolcán volt egy 130M-os ingatlanja. Azt adta el, a tovább 20M is tőle van, világéletében becsületesen dolgozott.
2009. szept. 20. 21:38
 25/25 anonim ***** válasza:
60%

[link]


a maradék 8 millából meg azt veszel a csajnak, amit akarsz...


vagy (amúgy én nem engedném semmilyen nőnek,hogy belebeszéljen, milyen autót veszek):


[link]

[link]

[link]

[link]



ennyi pénzért rendes autót is kapsz. A TT nem az. Ha német sportautót akarsz, akkor csakis BMW vagy Porsche (megjegyzem, ha sportautót akarsz, inkább amerikait, vagy japánt vennék a helyedben. Ennyi pénzért pl új Nissan 370Z-t is kapsz)

2009. szept. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!