Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megvegyem ezt az autót?

Megvegyem ezt az autót?

Figyelt kérdés

26 éves férfi vagyok, egyre jobban szükségem van egy autóra. Nagymamám eladta az egyik ingatlanját, és abból én megkaptam 15M forintot, ezt a pénzt autóra szeretném költeni, egyébként, van még tartalék pénzem amit nem szeretnék felélni (20M). Ezt az autót néztem ki magamnak, szerintetek, nem túl nőies?

[link]


2009. szept. 20. 00:07
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
65%
Vegyél egy fekete A6ost------
2009. szept. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom igazából, hogy ez az autó, férfias-e , de nekem egy plázacica ugrott be róla elsőre, próbáltam egy férfit is beleképzelni, de ekkor meg az jött, hogy, dehát ez Fehéér???! Szóval nekem a szín sem igazán férfias, egy családi autó színe, vagy egy női autóé lehet fehér..:)
2009. szept. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
100%
Milyen tanulmányhoz tetted fel ezt a kérdést? Szociológiát vagy pszichológiát tanulsz? :)
2009. szept. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

1. nem jól kamuzol

2. nem jó helyre tetted fel a kérdést

3. a fehér kocsi bármilyen márkában vagy nőies, vagy b.uzis

4. 26 évesen te csak szeretnéd, ha lenne 20 m tartalékod és kapnál mellé 15 m-t

2009. szept. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
60%

Az, hogy a fehér kocsi mindegyikben b.zis, ez egy hülyeség!!! Amúgy szép autó, és én nem találtam nőisnek, de lehet, hogy velem van a baj. Én inkább arra voksolok, hogy autóért nem adnék ennyi pénzt, csak ha már végképp annyi lenne a pénzem, hogy nem tudnék vele mit kezdeni. Pár év múlva a negyedét nem éri!! Egy pár éves jó márkájú kocsi jóval olcsóbb, és minden célt kiszolgál.

Pláne, hogy úgy félteném, hogy nem is járnék vele. Hehe!

(A sajátommal is így vagyok sokszor, pedig hát az nem ilyen!)

2009. szept. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
90%

1: ennyi pénzt ez a kocsi nem ér

2:ha már ilyen kategóriáju kocsiban gondolkodsz,azt egy barátnőnek nem adod oda (feleségnek hamarabb)

3:nem női kocsi,de nem is férfias,inkább a nagyzoló pasik kocsija ez

4: [link]

ittvan neked c70,kinézetre tökéletes,a barátnő meg kaphat egy kis suzukit félmilliobol:D

2009. szept. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
76%

Szia, tegnap voltunk kint az IAA-an Frankfurtban. én ha ennyi pénzem lenne az új BMW x1-t venném marakes braun színban.

Ha nincs gyereketek, és nem is tervezitek a köv pár évben akkor ilyet vegyetek. nem is drága de stílusa és elganciája van.

Ha ennyi pénzed van ugorj ki az IAA-ra és válogass. Tegnap kezdödött így jövöhéten bármikor mehetsz.

2009. szept. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
76%

Ezzel a fehér szín ellen ugatókkal én se értek egyet, autóban az egyik kedvencem, mert több szempontból is praktikus, én ha új autót vannék akkor valszeg mindenképp azzal rendelném, legalább nem sül szét ha fél órát kint hagyod a napon.

Máskülönben nem jutna eszembe Mercedesen kívül bármi mást venni a sz*rházi németektől. Különben veszel amit akarsz, csak előtte egy nagy levegőt is vegyél, ennyi lóvét eszetlen baromság kiszórni egy ilyen műanyagkupacra. Ha lenne stílusod akkor eszedbe jutott volna a németeknél megbízható szalonokból néhány öregebb de nagyon bevált modell felkutatása, ott még néhány cég neve garanciát jelent rá h akár 10 év feletti klasszikust is kitűnő állapotban kapsz meg. Am nekem pl egy W126-osnál nem kellene jobb kocsi. De abban legyen bent ami csak lehet.

2009. szept. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, ha azt akarod, hogy az utakon mindenki csípőből lámának nézzen és már kapásból b*zinak is akkor hajrá. Én még életemben nem láttam olyan audist aki vezetni is tudott. (olyat láttam aki az audija előtt tudott, de az audi után már egyből istennek képzelte magát és még az index helyét is elfelejtette)

Nem hinném, hogy tanácsos lenne a vagyonod harmadát kocsira költened, pláne egy köcsög verdára. Nem sok eszed van, tényleg illene hozzád ez a kocsi :)

Mellesleg a kérdés eléggé kamu-szagu. Senki nem lehet ennyire gyökér.

2009. szept. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
73%
ennyiből kapsz egy porsche caymant is...
2009. szept. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!