Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen családi autót ajánlanát...

Milyen családi autót ajánlanátok 400e ft körül ami nem visz csődbe ha vmi baja van és gazdaságosan fenntartható?

Figyelt kérdés
Suzuki Fiat Opel kizárva.

2013. márc. 27. 21:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem 4-500 000-ért lehet venni kocsit, és az baromság hogy mégegyszer annyit rá kell költeni. Tavaly vettem B vectrát Isuzu motorral 490-ért, és csak a 4 db központi zár motort kellett kicserélnem rajta, 28000 forint volt. Ráadásul tudtam a vásárlásnál hogy szarok ezek a motorok benne. Még volt egy vezetékszakadásom a kocsiban, nem mutatta a hőfokot, filléres javítás volt. Lehet hogy nekem is rá kell költenem a vételárat a javításra ahogy előttem lévő válaszoló írta, de több év lesz mire elérem azt az összeget.

Összefoglalva lehet ennyiért autót venni, nyitott szemmel kell vásárolni, tudni kell a kinézett autó típushibáit. Kell egy kis szerencse is, de nem kell félni a 400 ezres kocsitól. Ráadásul az ilyen kocsik idősek, és fillérekért lehet kapni hozzá alkatrészt. (400 000-ért veszel működőképes kocsit műszakival, és ha gubanc van kapsz 100 000-ért komlett donorkocsit is akár. Egy új autónál ennyi egy vezérműszíjjcsere)

2013. márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

" Olyan környéken lakok ahol nem a legbiztonságosabb egy autó élete kint éjszaka."

Akkor próbálj meg a minimál árkategóriában gondolkodni, és olyanban amit nem annyira szívesen lopnak, pl: [link]

2013. márc. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Most egy Puntóm van amit le akarok cserélni, de mivel kinőtte a család ezért szeretnék nagyobbat. Az ilyen Zaszti kategórián már rég túl vagyok. Vento, Golf, 190-es Merci, Toyota, Nissan, .... ezek érdekelnek.
2013. márc. 28. 22:12
 14/16 anonim ***** válasza:

Akkor még egyszer:ezzel mi a gond?

[link]

2013. márc. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Na ez egy nagyon gyönyörű autó! Szívesen elfogadnék ilyet! Valami ilyesmire gondoltam! Mekkora a fogyasztása ennek? Alkatrészárak milyenek?
2013. márc. 28. 22:33
 16/16 anonim ***** válasza:

Ezért a pénzért nagyon szép állapotút nem fogsz tudni venni, én négyet néztem meg, amire ráfogtam egyre: rozsda alig, viszont fényezési hiba, az akad.

A típusról itt: [link]

2013. márc. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!