Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet így forgalmi...

Hogyan lehet így forgalmi vizsgát tenni?

Figyelt kérdés
Ma voltam először és megbuktam, egyszerűen fogalmam sincs miért, de semmi se sikerült, képtelen voltam jól elindulni folyton lefulladtam, pedig órán pl sose vagy alig. Aztán egy lámpánál pedig szépen mire sikerült volna elindulnom, piros lett a lámpa, amit én nem vettem észre időben és az oktatóm fékezett...Jogos volt a bukás, pedig még a vizsgáztató és annyit nyugtatgatott...annyira szerencsétlennek érzem magam, le se merem írni hány pótórám volt....Talán mentségemre annyit lehet mondani, h előtte vezettem 100 percet és az oktató töméntelen info mennyiséggel traktált, elfáradtam és mire a mosdóban kifújtam magam, már látom ott ül bent a vizsgabiztos....pfff
2013. márc. 25. 16:33
 1/7 szántóvető ***** válasza:
lefáradtál a 100 perc vezetésben,30 perc bőven elég lett volna.
2013. márc. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

vizsga előtt nem kellett volna már vezetni és nem lett volna szabad hogy az oktatód lefárasszon elmélettel, magyarázatokkal

Gondolom összekavart

2013. márc. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Sajnálom.

Talán meg kellene próbálnod egy másik autósiskolánál, mert kifejezetten vannak olyanok, akik csak a pénzt akarják lehúzni.

Próbálj meg nyugodt maradni, összpontosíts. Menni fog!

2013. márc. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj ha vezetsz előtte. Én is tavaly vizsgáztam és vezettem előtte egy órát az oktatóval. Annyira ideges voltam hogy simán megbuktam volna azon az órán, de mire a vizsga jött lenyugodtam, és elsőre sikerült a vizsga.
2013. márc. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, csak nem értem, h miért vagyok órán ügyes és többnyire körültekintő, vizsgán meg egy közveszélyes őrült, aki nem érdemel jogosítványt...Abban reménykedtem, h az én vizsgám is késéssel indul és még fecsegünk egy kicsit az oktatóval és addig lenyugszom, pihenek. Megértem én ha nem vagyok még érett, de ennyi óra után?? Ilyen kudarccal egy újabb vizsga :(
2013. márc. 25. 16:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyilván kifárasztott a 100 perc és még izgulós is vagy... Próbáld kiverni a fejedből a negatív gondolatokat, amennyire lehet. Én is csináltam pár apró hülyeséget az első alkalommal, hajajj, én is izgulós vagyok nagyon. Én is nagyon sok óra után voltam, még külön is gyakoroltam egy elhagyatott helyen, motorom már volt, nem egyszer vertem oda akkor :D A bukás után még gyakoroltam egy sort, összpontosítottam, elhatároztam magam és sokkal magabiztosan mentem legközelebb. Persze a tanulás inkább utána kezdődött, immár jogsival :)

Valami agykontroll könyvben szerepelt valami olyasmi (egy rém bénán induló, de oktatóvá váló ember példájához írva), hogy ha lassan érkezik meg a siker, az nem jelenti azt, hogy béna és alkalmatlan vagy... Az csupán azt jelenti, hogy lassan érkezik meg a siker.


Egy kalappal és fel ne add ;)

Amúgy a hibáid tipikusan ilyen izgulós kezdő dolgok, nem tudsz még mindenre figyelni, miközben elfoglal, hogy izgulsz... Belejössz, mint szinte mindenki.

2013. márc. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon feldobott amit írtál :) csak úgy megijesztett, h én úgy éreztem annyira nem izgulok, de a kezem és lábam szorgosan csinálta a hülyeségeket :)
2013. márc. 25. 19:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!