Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki lehet az aki ezeket egybe...

Ki lehet az aki ezeket egybe megveszi?

Figyelt kérdés
Talán gyűjtő de nem hiszem hisz ők is inkább a ritkaságokra mennek rá. És elég drága is.

2013. márc. 24. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz mert a kérdésedből nem derül ki:)
2013. márc. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ja bocsi

[link]

2013. márc. 24. 22:40
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért drágák egy gyűjtő akármennyi pénzt megad értük csak tudni kell eladni az árút:9
2013. márc. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket? Egyben? Ennyiért? Senki. Kicsit olcsóbban lenne rá vevő: némi helyrepofozás után a Simsonokból és az MZ-ből ki lehet árulni majd' 400.000-et, a többiből is összejöhet némi aprópénz, de nagyon úgy néz ki, hogy ezeknek a motoroknak kicsit többre van szükségük némi finomhangolásnál és fényezésnél ahhoz, hogy elfogadhatóak legyenek.
2013. márc. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
12%
Őszinte leszek 1 ft-ot nem adnék értük
2013. márc. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

macilaci08


Énszerintem a gyűjtő sem h*lye


Azért 1 forintnál többet ér D


A véleményem az hogy ennyi jármű az átlag embernek teljesen fölös, sokkal jobban járna ha külön hirdetné meg.

De lehet h nem eladni akarja, hanem csak árulni D

2013. márc. 24. 22:51
 7/14 szántóvető ***** válasza:
7 motorkerékpárt számoltam össze,de van ott csomó kerékpár is.ennyi pénzt nem ér mert egy kis leporolás után nem lehet őket működőképesként meghirdetni,elég sok munkaórát kell a talpraállításukra fordítani.és a földön lévő pótalkatrészek sincsenek tiptop állapotban.szóval ennyi pénz soknak tűnik.ja és az 1 Ft-ot nemis macilaci írta xD
2013. márc. 25. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tipikusan 1 lomis cigó jut eszembe, aki összeszedte ezeket lomtalanításkor. Az életbe nem fog érte ennyi pénzt kapni.
2013. márc. 25. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem örülhet ha 100-150 ezret kap az egészért mert a nyakamat rátenném hogy a legtöbb vasnak még papírja sincs.
2013. márc. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Milyen papír kellene legyen egy 51 ccm-es motornak? Amúgy én 9 motort számoltam össze. Meg alkatrészek, meg biciklik.

Ennyiért valóban nem fogja szerintem eladni, mert kb ennyit lehet kiárulni belőle. És ki az aki ingyen dolgozik?

Ha mondjuk engedne egy 100-ast belőle, akkor még lehet jelentkeznének is.


Az ilyen emberek, amúgy nem vasasok, vagy cigányok, hanem 70-80 éves öreg papák, akik az életük alatt gyűjtötték össze ezeket, - fanatikusok.

Láttam már több ilyet is, nem adná el az istennek sem, pedig még menthetőek lennének, így viszont ott rohadnak el az udvaron. Most nem csak Simsonokról beszélek, hanem ritka autókról is.

Lefogadom, hogy ő se saját szándékból tette fel a hirdetést, hanem valaki nyomást gyakorol rá. Sőt lehet nem is tud róla. Vagy meghalt, és az örökösek eladják a holmikat.

De fel kell hívni, meg kell kérdezni, ki tudja, lehet még ritka "kincsek" is vannak ott, csak az nem látszik a képen. Lehet ez jó vétel is.

2013. márc. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!