Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdőnek Derbi Senda 50 ccm?

Kezdőnek Derbi Senda 50 ccm?

Figyelt kérdés

Tavasszal lesz M kategóriás jogsim. Eddig csak egy babettán gyakorolgattam, és csopperen "benzintyúk" voltam(nagyon gyakran). Szerintetek -nem is tom hogy fogalmazzam meg a kérdést :S- képes lennék "rendesen" használni?? És úgy mellékesen sztetek 95ezret megér?

14/L


Hírdetés részlete (adatok):

Eladó 50cm3-es Derbi enduro! 2 ütemű, 1 hengeres, 6 sebességes, vízhűtéses, elöl-hátul tárcsafékes, 1997-es


kép: (nem a hírdetésben lévő):

[link]


2009. szept. 17. 16:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

és a yamaha dt 50?

[link]

2009. szept. 17. 16:17
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia rendesen tudnád használni az biztos.

és mind a derbi és mind a yamaha dt szuper klassz motor.gyakorló motornak kiváló! 95-e forintot megér csak nem mindegy hogy hány km-van a motorban. az előző gazdája mennyire pörgette szét a motorblokkot.tudomásom és tapasztalataim szerint ,ha 95e forintos motor ha alattad meghal. A blokkot fel tudod ujitani kb 50 ft-ból . Tehát ugy számolj hogy maradjon pénzed a felujitásra.pá

2009. szept. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igazából a rendesen használat a kezdősgemre utalt :D de most vhogy nem tok fogalmazni XD
2009. szept. 17. 16:27
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet rajta tanulni motorozni, de nekem ennyi pénzért gyanús ez a senda, bár elég régi... Menyj el valamiszakértővel, próbáljátok ki, nézzétek meg. Tanulómocinak tökéletes+városban császkálni is.
2009. szept. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha tudsz rendesen váltani igen
2009. dec. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Ha tud rendesen váltani?


Én is robogóval csináltam a jogsit és Simsonom volt,

kivittem egy üres helyre és megtanultam válani, egyáltalán nem nehéz. Kérdező: a sanda is meg a dt is jó, de azért a dt sokkal jobb :)


15/F

2009. dec. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
én a helyedbe DT-t vennék nagyon kis megbízható gép mindenképpen azt ajánlom
2009. dec. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
elméletben tudom a váltást, max majd nem jön össze, összetöröm magam, de az meg hol érdekel :D az 50-es dt-re azt mondták, hogy nem jó, csak nagyobb ccm-emben vegyek dt-t :/ mind1, még nézelődök! köszönöm!
2009. dec. 19. 18:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Suzuki RMX50 sem rossz! ;) meg az Aprilia RX50.. szerintem érdemes többet megnézni és kipróbálni mielőtt döntesz
2009. dec. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
van itt mellettem egy lap, "kívánságlista" kb 15 motor van rajta :D beszéltem apukámmal, végül úgy döntöttünk, hogy rmx. kipróbáltam, tetszik. karácsonyra pont ideális :) persze felét én fizetem :D
2009. dec. 20. 08:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!