Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen robogót vegyek?

Milyen robogót vegyek?

Figyelt kérdés

Volt eddig egy Malaguti F12-m és egy Aprilia SR-em (a körlámpás)

Jelenleg nincs, és venni akarok egyet. A körlámpás sr nekem nem jött be, ezért vagy visszatérek az F12-höz, vagy a másik lehetőség pedig az Aprilia SR 50 OLD. Mik róla a vélemények? Régiek eléggé, viszont nekem nagyon megtetszettek.


2013. márc. 22. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél F10-et.
2013. márc. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem eddig a legjobban a piaggio nrg mc3 jött be 1 év 4-ezer km hibamentesen mindig pöcre indult 85 körül ment( óra szerint 100 volt) a fogasztása is jó volt kínozva is 4 alatt maradt
2013. márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne hogy vegyél old srt nekem volt és rá is költöttem az életemet igaz tuningos volt meg én is tuningoltam de nem éri meg 50 köbcentis és 70 köbcentis robogókat venni sokat fogyasztanak és nagyon sokat pörögnek és nagy a meghibásodási lehetősége és elatdtam és vettem 1 éve egy gilera runner 180 fxrt 50 es papírokkal és annak párja nincsen se gyorsulásba se végre robogók közt 2.8 as benzines passatot levertem vele gyorsulásba 120-ig amúgy 135 a vége és nem eszik többet 5.5 liternél ha verem neki akkor sem ha lazán nyomom akkor 4.5 és nem mindegy hogy 50 es vagy 180as próbálj meg 50 esel előzni 70nél egy kocsisort meg próbálj meg a 180 asal na azért nem kis élvezet mikor üvölt a 180 as vizes 21 lóerős henger :))))))
2013. márc. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!