Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segédmotor jogsi vagy A2 érné...

Segédmotor jogsi vagy A2 érné meg jobban szerintetek?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, még nem rendelkezem jogosítvánnyal. Szeretnék azonban motorral járni jó időben a 65 km-re lévő munkahelyemre. Mi érné meg a legjobban: segédmotorra jogsi+ egy Simson vagy A2 jogsi+valami nagyobb gép? Melyik tanfolyamot könnyebb abszolválnia egy totál kezdőnek?
2013. márc. 17. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:

A2 es jogsit semmiképp nem csinálnám meg a helyedben inkább várnék egy évet az A korlatlanra (ugyanaanyi annak is az ára)

A választás meg attól függene hogy : hogy vagy eleresztve anyagilag

2013. márc. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a segmédmotoros vizsgát semmiképp nem ajánlom, mert:


- a KRESZ vizsgája nem jó se B-hez se egyik A kat.-hoz sem

- Aránytalanul drága


Vagy csinálj egy B-t és akkor tudsz járni SMKP-val is + még ha egyszer úgy adódik autóval is, illetve A1-et könnyítve megcsinálhatod utána vagy csinálj egy A-t.


Éh megmondom őszintén a B a legkönnyebb, árban pedig ugyan annyi, mint egy A2.

Motoros jogosítványt úgy megcsinálni, hogy még sosem közlekedtél nem lehet egyszerű, motoron sokkal jobban kell érezni a forgalmat, mint autóban ülve...

2013. márc. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem és sok cimborámnak mindannyiunknak volt simsonja, voltak nagyon jó állapotúak is,de én nem mernék bízni benne, hogy azzal járjak dolgozni 65km-es távolságokra.

Inkább A2 jogsi jobb lenne valami megbízhatóbb 4T motorral, vagy ahogy előzőekben mondták ebben az árban B-s jogsi.

2013. márc. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jövőre tedd le az A-t és akkor bármekkora ccm-es motort vezethetsz.
2013. márc. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Simsonnal 65 kilómétert utazni minden nap? Ez remélem csak egy vicc.

Csináld meg az A2-őt és vegyél egy kb. 35 kilowattos, megbizható és kényelmes motort (valamilyen Honda például)

2013. márc. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ma 13:08-as vagyok


Én 1x mentem Simsonnal Békéscsabára ami ide 78km... Ne akard kínozni magad :D Még az odaút csak-csak elment, de vissza.....

2013. márc. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!