Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemények ezekről a motorokró...

Vélemények ezekről a motorokról? (lent)

Figyelt kérdés

első robogómat venném ezek az esélyesek: Aprilia Sr 50 factory 2007, Piaggio Nrg mc3, Aprilia sr 50 2002 vagy yamaha aerox

Személyes tapasztalatokat véleményeket kérnék



2013. márc. 15. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Amit érdemes ezeknél nézni,hogy legyen vízhűtéses és lehetőleg négyütemű mert azok kevesebb igénybevételnek vannak kitéve,magyarul nem pörögnek szét,és sokkal kevesebbet fogyasztanak.

Amiket érdemes nézegetni:tunningmentes gyári állapotú robogók.És ha meg is veszed valamelyiket nem éri meg és nem is érdemes hozzá nyúlni a gyári kötelező szervizen kívül.

Még valami:Csak jó állapotú robit vegyél,olyat ne vegyél amihez már csak ilyeneket mondanak hogy gyűrűt kéne cserélni,meg ezt meg azt.

Könnyen kell indulnia,nem szabad fémes csattogó,kattogó,csiszolódó,kalapácsoló,ciripelő hangot hallani a blokkból.

Próbáld ki hogy könnyen gyorsul e,jók e a fékek,és a gumik állapotát is érdemes megnézni.

2013. márc. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezek közül csak is a yamaha aerox (nekem az volt) sok alkatrész van hozzá, nem horror áron és az injektoros társaival ellentétben nagyon megbízható.

Ha mégse rá esne a választásod akkor se injektoros robogót vegyél, még nem túl kiforrot technika ez az smkp-k nál, és ha valami elromlik 3x annyiba kerül mint a karbis motoroknál

2013. márc. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat @első válaszoló hol találok 4ütemű vízhűtésest?? eddig nem találtam..és a nem injektorosok közül ezek tetszenek: (a régi karbis) sr 50 lc, és a yamaha jog rr (meg ugye az aerox) ezek jók??
2013. márc. 15. 15:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudtommal Én sem találtam még olyat hogy vízhűtéses négyütemű,bár sosem lehet tudni.

Most találtam is egyet véletlenül :)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. márc. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szerintem ezekben a hirdetésekben elírtak valamit mert azt még én is tudom hogy aprilia sr50ből és gilera runnerből egy darab 4 ütemüt sem gyártottak a yamaháknál meg a vízhűtés nem stimmel
2013. márc. 16. 11:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!