Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szülői aggodalom, ellenszer?

Szülői aggodalom, ellenszer?

Figyelt kérdés

Az van hogy szeretnék nagy motorra jogsit tenni, de szüleim nagyon parolnak hogy ha lesz jogsim meg motorom elcsapnak balesetem lesz stb.

Robogón már csomószor mentem de még akkor is kiveri őket a víz,...

mit csináljak hogy megváltozzon a véleményük?

F\\17,5


2009. szept. 14. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
17,5 évesen mit akarsz te a nagymotorral? Nem 21 a korhatár?
2009. szept. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt hiszem le lehet tenni csak a korlátlanra kell 21.-ig várni. am túramotorról lenne szó,.. arra milyen szabályok vonatkoznak?
2009. szept. 14. 21:01
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

itasd le őket :D

kis tömény pia xd

2009. szept. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs ellenszer a szülői aggodalomra, ha ésszel motorozol minden rendben lesz, ha nem és játszod az agyadat akkor a szüleid a koporsóban fognak azonosítani, mielőtt leengednek a gödörbe.
2009. szept. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok! A nagymotor a korlátlanba tartozik. A korlátolt azaz úgy mond közép kategória vagyis se nem nagy se nem kávédaráló:D Amúgy meg ésszel kell menni és szépen beszéld meg velük hogy nem akarsz kétkeréken mozgó szervdonor lenni.
2009. szept. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten megértem őket. Ha hirtelen fékez előtted egy autó és te is kocsival vagy lesz egy pár tízezres kalapáló munka a karosszériásnál, és még lehet a biztosító is fizet, ha motorral történik ugyan ez, akkor lesz egy 40 000 Forintos tolószéked. (életed végéig)
2009. szept. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem is féltenek a motorozástól, motorra gyűjtök de már mondták hogy kocsit vegyek ne motort.

Egy 8éves robogó 150-170ezer ft.

Egy 8éves kocsi 800ezer ft.

150ért meg szinte nem is lehet kapni ha ebből a pénzből még át is akarom iratni(60e HUF)

Nem kérdés hogy motort fogok e venni:D

2009. szept. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!