Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha lefojtom az autót akkor...

Ha lefojtom az autót akkor valami zúg tovább, mi zúg? Benzinpumpa?

Figyelt kérdés
tehát ha leállítom akkor nem zúg tovább semmi, ha lefojtom akkor ugye gyújtáson marad az autó, és valami zúg, mi lehet az?
2013. márc. 12. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A benzinszivattyú lehet az. A motor leállása után még pár másodpercig zúg (mivel nyomja az üzemanyagot), aztán elhallgat. Persze ha mechanikus AC-pumpa van az autón, akkor az nem fog zúgni.
2013. márc. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2007-es opel astra G
2013. márc. 12. 14:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 2005-ös H Astrám van. 1.7CDTI, tehát dízel és nekem is zúg.

Egyszer már megkérdeztem ezt más fórumon. Már nem emlékszem mit válaszoltak, de nem benzinpumpát, mivel az az enyémben nincs is. De teljesen normális a jelenség.

2013. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

aha, értem, mert nem úgy zúg mint amikor indítani akarom és gyújtásra teszem és akkor felszívja a benzint, hanem zúg tovább valami, ami abba sem akarja hagyni ameddig nem veszem le gyújtásról...

de biztos hogy így a normális :D

2013. márc. 13. 13:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!