Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2002-es swiftem van. Hidegen...

2002-es swiftem van. Hidegen minden ok, melegen nehezen indul. A benzinpumpára gyanakszok, lehet ez a hiba? Volt valakinek ilyen problémája?

Figyelt kérdés

2012. máj. 13. 08:20
 1/4 pagan ***** válasza:
szerintem nem pumpa,akkor hidegen is nehezen indulna,nézd át a vákuum csöveket,nálam akkor volt ez mikor kilyukadt az egyik,nehezen találtam meg,ac relé hibája is tudja ezt produkálni
2012. máj. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor tartsd tövig lenyomva a gázpedált indítózás alatt ,a beindulásig.

Az injektor befecskendező szelepek nem már zárnak le 100%-ra,és indításkor már előre bejut,azaz befecskendnek(áteresztenek) egy kis benzint és ilyenkor túldúsul a keverék optimális aránya,(ennek melegen eleve kevesebbnek kellene lennie).

Ennyi a titok.

2012. máj. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a 2.-tol kérdezném:ilyenkor mit lehet csinálni vele?
2012. máj. 15. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmit. fogod Osz't lenyomod a gázpedált,ha melegen nehezen indulna a motor.

Nagyon költeni akarsz rá 50-100 ezret? Akkor vidd el 1 injektoroshoz,az majd kiméri a hibát,aztán kicseréli neked az injektor mágnesszelepeket..(eme jó pénzért) és nem kell nyomnod. (Márkaszervizben ennek legalább a duplája.)

Ha megéri ez a luxus neked...egy 10 éves swiften..te tudod.

2012. máj. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!