Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt olyan, aki utcán...

Van itt olyan, aki utcán tárolja a motorját?

Figyelt kérdés
Elsősorban kismotorosok, babetta, simson, vagy robogó tulajok érdekelnek, akik után tárolják a motorjaikat. hogyan zárjátok le, vagy mihez láncoljátok oda?
2013. márc. 10. 17:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nincs :( itt semmi nincs. ez egy 50es években épólt társasház, amit elvileg anno az orosz bakáknak építettek, csak elfoglalta a nép :D
2013. márc. 12. 22:27
 12/14 anonim ***** válasza:
Egy ilyen 50 években épült társasháznak tuti van egy kis udvara nem?Vagy pincéje(ott deszkázva lehetne tologatni)
2013. márc. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
udvar nincs, nem körfolyosós, hanem tégla alakú dolog. Pince van, arra gondoltam én is, de vajon ott szabad?
2013. márc. 14. 15:00
 14/14 anonim ***** válasza:

Ott laksz,miért ne szabadna.

Ha minden igaz ugyanúgy neked is kell hogy legyen részed belőle szerintem.

Kérdezd meg a házmestert a pincével kapcsolatban,ha megtudjátok oldani akkor csak egy padló kell amin tudod tologatni.

Üdv!

2013. márc. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!