Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Golf 5 1.6 benzinesbe (102...

VW Golf 5 1.6 benzinesbe (102 lovas) bele lehet papírozni a típustársak 1.9 PD TDI (105 lovas) motorját?

Figyelt kérdés
mennyire lehet drága? nagyon pepecs munka? elektronika ?

2013. jan. 21. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Olcsóbb lenne eladni és venni egy használt dízelt. Konkrétan a futómű és kaszni kivételével mindent cserélni kell ami hajtja az autót.
2013. jan. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
valahogy sejtettem, köszönöm a választ!
2013. jan. 21. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek Golf II 3ajtós 1.6TD-je van,kasztnija gyenge,motor kiváló,hozott be Svájcból egy II-est 1.4es benzines 5ajtóst szép állapotban,vett mellé egy törött III-ast 1.9TDI motorral,először beletette a régi dízel helyére,lefestette ugyanolyan színre mint a Svájci papíros,elvitte vizsgára,megkapta 2évre,majd belerakta az 1.4es kasztniba.És úgy jár vele már 1éve:)
2013. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A futómű is más ( a szilentek legalábbis ), mivel a motorok súlya sem azonos.

teljes üzemanyag rendszer csere, motorvezérlő, valszeg difi is,a kipuff sem tdi-hez lett gyártva, az elektronikát teljesen szét kéne szedni az új vezérlő miatt. Ebből következne, hoyg az indításgátlóval is szarokodni kéne, mert megbontottad a rendszert stb...

Olcsóbb másikat venni, és nem kell hónapokíg építeni :-)

Gyakorlatilag a kaszni főbb részei maradnának meg.

2013. jan. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ezért szeretem én a '90es VW-ket inkább... :))) köszönöm mindenkinek! csak hát az 1.6 ideges így télen a maga kis 11-11,5 literes fogyasztásával (2000 fölé nem pörgetve...) nem az a kedvező a pénztárcámnak:D
2013. jan. 21. 22:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!