Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy quattro hajtasu Audit...

Egy quattro hajtasu Audit milyen motorral erdemes venni, hany lovas?

Figyelt kérdés
meg nem tudom hogy A6 lessz vagy A4 epp ezert mind ket autora szeretnek peldat
2013. jan. 18. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Keresztapámnak A6-os kombi quattroja 2500ccm-es 132kW (180LE) full extrás 2003-as kiadású. Egyszerűen álom azaz autó. Olyan erős, hogy tavaly télen elakadt a Peugeot Boxerral az emelkedőn megrakottan. És az Audival Úgy felhúzta, hogy csak lestünk.
2013. jan. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

attól függ milyen A4, vagy A6, de én ugyanolyannal diesel-el venném mint quattro nélkül, bár nyilván kicsit lomhább lesz és többet is fogyaszt, a plusz súly, meg a hajtási veszteségek miatt, de nem számottevő, viszont, ha a régebbi modellekre gondolsz amikben 1.9, ill. 2.5-ös dízel van, akkor azokból inkább az 1.9-es javallott, 2.5-öst csak nagyon jó áron vagy patika állapotban vennék...

Persze ha a fogyasztás nem olyan fontos akkor benzinest vennék annál jobb nincs :D

2013. jan. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
224LE-s 3.0 TDI-vel. A6-os kaszniját is jól viszi, 370.000 km után is olyan gyönyörű hangja és ereje volt, mint új korában. Nagyon jó motor.
2013. jan. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zsíros Lajos 1 válasza:
Üdv. nekem egy 2001. évi 2,5-ös A6 kombim van nagyon szeretem főleg mert 180 ló, 6-os kézi váltó, fekete és dupla kályhacsöves,nem eszik többet mint a 150 pacis, de ennek ha odalépsz úgy érzed mint ha hátba vágtak volna
2013. febr. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!