Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretném megvenni életem...

Szeretném megvenni életem első motorját. Sokáig nézelődtem, végül egy ducati monster 796-os lett nálam a nyerő. Mi a véleményetek róla? Esetleg tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2013. febr. 6. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
nem értek hozzá, de nekem nagyon bejön a moci :)
2013. febr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyit motoroztál elötte? Sose volt semmilyen mocid? Jogsid mióta van? Mert elsőnek nem szabad ekkora motorral kezdeni. A ducati meg eléggé túlárazott, egy Suzuki Bandit kb ugyanezt tudja, olcsóbban és megbízhatóbb.
2013. febr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
3 éve van jogsim, viszont elég keveset motoroztam ezalatt. Ha lehetőség volt rá, ismerősén stb. Mostanra gyűlt össze annyi pénzem, hogy vennék egy sajátot:)
2013. febr. 6. 12:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Erősen ajánlanám egy 250-es motor vásárlását. Legalább egy évig menj ekkora motorral, csak utána válts nagyobbra.
2013. febr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szokratesz ***** válasza:
42%
Ha nem akarsz vese-szí-tüdő-máj s egyébb donor lenni sztem is max 250 cm3-be gondolkodnék.
2013. febr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha világéletedben nem motoroztál kisebb motorral ,robogóval vagy akármivel akkor csak annyit csináltass meg rajta hogy tegyetek rá fojtást mert egy úgymond kezdő alá betenni egy nagyobb köbcentit ilyen könnyű kasznival azért meggondolandó.

Amúgy irigylésre méltó hogy te egyből egy Ducatival szeretnél kezdeni,tudod sok embernek erre sincs pénze és ezért vesznek Suzukit,Mz-zét(mellesleg a Mz az feelingesebb mint egy újabb járgány,de kinek mi az ízlése)

De ha már úgyahogy tudod a forgalomba is a helyed,meg azért pár év motorozás benned van akkor bátran ajánlom.

Baleseti statisztika:legtöbb motoros hibából elkövetett baleset abból van hogy anyuci apuci beiratja kisfiát motorozni majd vesznek neki nagyobb gépet egyből és egy olyan kanyarban esnek ki ahova a rutinos is gyorsabban fekszik bele és ha megcsúszik akkor a rutinos tudja hogy a gázt kell húzni neki.

Ha úgymond nincs sok év gyakorlatod és úgyis sok pénzed van Pesten van speciális motoros oktatás ahova a saját gépeddel mehetsz és tapasztalhatod ki a legextrémebb tulajdonságait .

2013. febr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2013. febr. 6. 15:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Először valóban jobb lenne egy 250-es valami! Én Ducatit tuti nem vennék,azt vallom hogy Japán gépektől nincs jobb! Najó kivétel a KTM! :)
2013. febr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem vedd meg! Ha eleget vezettél előtte autót, van rálátásod a forgalomra és nem izgulsz ha lassan kell manőverezned vele. Menj el egy vezetéstechnikai tréningre kb 25 ropi. Én gsr 600zal 98 Le kezdtem, 26 évesen. A tréningen meglátod hogy mennyire tudod magabiztosan kezelni a motort. Nem hiszem hogy huszonévesen kismotorral fogsz nagymotoros tapasztalatot szerezni. Persze ez csak vélemény
2013. febr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!