Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most venné egy BMW E36 320i-t...

Most venné egy BMW E36 320i-t kéne róla pár infó akinek van, ilyenekre lennék kíváncsi mennyit fogyaszt és a vételkor mit nézzek meg rajta alaposan?

Figyelt kérdés

2013. márc. 10. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
9l átlag kb, és a legnagyobb része le van lakva, rohadva sajnos. közel 20 évesek átlagba, és nagyjuk boyracereké.
2013. márc. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Városban 9-12 liter, kint 7-8.
2013. márc. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ok köszönöm és mit érdemes rajta megnézni alaposan ??
2013. márc. 10. 19:11
 4/5 anonim válasza:
A fogyasztása hidegben városi használatban 11-12L ha nem nyomod neki ész nélkül. Ajánlott elindulás előtt 1-2 percig alapjáraton járatni hogy ne zabálja a benzint. Oda kell figyelni a rozsdára!! A hátsó híd ennél a típusnál elég gyakran rozsdál és ez alól a kaszni sem kivétel de az könnyebben javítható kis felszíni rozsda esetén. A soros 6 hengeres motorok nagyon jók szinte megölhetetlen ha van benne víz és olaj 1 hibája van csak amit érdemes orvosolni : a szívósor alatt van egy karter szelep amit érdemes kitisztítani és utána nem lesz vele semmi gond.
2013. márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Elfelejtettem az előbb írni hogy a kárpit még a gyengéje ennek a kocsinak. Az ajtókárpitokról és tetőről a szövet le szokott válni és lóg de ez orvosolható. Én ajánlani tudom csak ezt a kocsit. Én is nagyon szeretem az enyémet hiába sokat eszik! :)
2013. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!