Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót érdemes megvenni?

Melyik autót érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok/F. Lassan szeretnék majd saját autót, 1 éve van jogosítványom. Most itthon közös egy Opel Astra F 1.4GL és szerintem jo kocsi semmi bajom nincs vele meg alapból az Opelt és a Volkswagent tartom jónak. Na de a kettő márka közül melyiket érdemesebb mindent(szerelés, fogyasztás, LE,stb...)figyelembevéve. Keret kb. 400körül lenne. Néztem kettes golfokat is de nem tom hogy hogy fogyastztanak meg a többi dolgait. Irjatok!:) Esetleg más márka amiben érdemes gondolkodni ....?Suzuki nem kell:D
2009. szept. 11. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Opelban ugyanazért az összegért talán kicsit jobb állapotút fogsz kapni és talán olcsóbbak az alkatrészek és a szerelés. A Volkswagen viszont jobb minőségü. A fogyasztási adatokat a motor határozza meg és a vezetési stílusod.
2009. szept. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösz sz.tem maradok az opelnál:D
2009. szept. 11. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyi pénzért jó állapotú Opelnél nem tudnék jobbat javasolni.
2009. szept. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha jót akarsz, rögtön elfelejted ezt a német kocsi jó minőségű baromságot. Ha találsz rozsdamentes japánt 10 évesen akkor nyugodtan megveheted. Amúgy meg az fastra a suzi mellett a legolcsóbban eltartható amíg le nem olvad a kaszni a motorról.
2009. szept. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!