Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik auto szerintetek a jobb?

Melyik auto szerintetek a jobb?

Figyelt kérdés

Vagyis melyiket ajanlanatok 23/F vagyok, volt mar elotte egy opel corsam csak az vegkep behalt, es most van nemi keveske penzem es ezt a 2 autot nezegettem. Igazabol a konfort szamit, kenyelem meg minden. De milyen jo tulajdonsagaik vannak, es hatranyaik?

1. [link]

2. [link]


2009. szept. 10. 19:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
én inkább egy diesel golfot vagy ventot esetleg polot vagy passatot vennék de személyszerint nem szeretem a benzinest
2009. szept. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
nekem meg megteszi a benzines, 5 evig benzinesem volt eshat megszoktam...
2009. szept. 10. 20:00
 3/20 anonim ***** válasza:
jó akk inkább a golf... am én 2 ok miatt nem vennék benzinest... a benzin ha esetleg balesetem lenne és megsérül a tank akk robban, a gázolaj meg nem robban, így valszeg több időm van kimenni a kocsiból (persze mindig vannak kivételek ha én égek akk meg már inkább robbanjak fel és cső) 2, meg most per pill olcsóbb a gázolaj
2009. szept. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A Calibra egyélterműen szét van hajtva és szabálytalanul vannak benne a pedálok.Túl közel egymáshoz.Téged is biztos zavarna,akár baleset is okozhat,igaz nem drág ilyen pedálszettet cserélni,de a kormány kipuff alapján valami 17 éves tuningos hülyegyereké lehetett.Vedd a golfot ha nem rohad.
2009. szept. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Huu aszem a golf mellet dontok me most neztem meg a "valaszolo" mondasa szerint a pedalokat, es ha jobban megneztem 450.000 km van benne az nem sok neki?
2009. szept. 10. 20:07
 6/20 anonim ***** válasza:

de kicsit... de én külföldön vennék ha találsz jó ajánlatot még regadóval is lehet olcsóbb mint itt és németbe nincsenek széthajtva...

[link]

2009. szept. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A Golfot vedd! Ismerem ezt a Calibrát, meg a volt tulaját is. Nem egyszer volt összetörve és totál szét van hajtva.
2009. szept. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Golfot, a Calibrákat sajnos széthajtották így drága egy jó példány belőle:(
2009. szept. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
legjobb autó? régi swift ha csak a használhatóságot és megbízhatóságot nézzük:) amúgy én egy golfra szavaznék
2009. szept. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Golf szerintem is.
2009. szept. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!