Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak mit vegyek 1,5...

Első autónak mit vegyek 1,5 millió ft-ból?

Figyelt kérdés

90 le minimum, klíma, alacsony fogyasztás!


Inkább 2007 és 90 le vagy 2004 és 150 le?

5. Gen. Passatok 150le-vel 6-7 litert fogyasztanak!


2013. febr. 24. 22:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

A dieselt legtöbben hosszabb utakra veszik.Egy 10 éves dieselben azért jóval több olyan alkatrész van, ami javítást, zsebbe nyúlós javítást igényel.

A kérdező 2007 körül keres. Ha diesel, akkor opel 1.7 cdti, vagy focus 1.6 Tdci.Ezek olyan 200ezer körül futott autók reálisan.Egy része céges volt.

1,5 millióból én keresnék egy megkímélt benzinest, pláne ha nem mész sokat.

Tudom, sokan lehurrognak majd.Inkább alá kéne támasztani érvekkel.

Nekem volt diesel autóm, van benzines, céges diesel.

Sokat spórol a diesel, de amikor jött egy turbó probléma, akkor bizony kiugrott a 250ezres számla.

Vagy amikor az L200-as terepjárón adagoló 300ezer volt.

Ebből saját zsebből nem kérek.Jaa, és a céges kocsikat is óvjuk, vigyázzuk, csak mennek havi 2-3ezer km-ert.

2013. febr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az én 16 éves dieselembe 40 000 a turbó egy hét beépítési garanciával, és a fogyasztás miatt évi 120 000-et spórolok ugyanekkora benzines autóhoz képest. Elég ennyi alátámasztásnak?
2013. febr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az új dízelekben már nincs adagoló azok is injektorosok de mind egy az injektor se olcsó mulatság a benzines kocsikba sem
2013. febr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ennyi km-re tök felesleges dízelt venni, vegyél egy alsó-középkategóriás 1.6 benzinest, az is elvan 8 l-ből. Pl.: Corolla, Astra H
2013. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
12-es.De az egy 16 éves autó!
2013. febr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Passat-ot semmiféleképp se vegyél!! Nagy rakás szar!!!Ha az első lengőkarokat cserélni kell /ami tipushiba/a gatyád rámegy az alkatrészre!Ugyanez igaz BMW-re.Rohadt drága ahhoz is az alkatrész.Én a helyed Toyotát vagy Astra G-t vennék.Apámnak is az van és a lehető legjobb választás. Középkategóriás ,városba könnyen lehet vele közlekedni ,de nagyobb utakat is könnyen veszi. Szóval én a G-s ASZTRA-ra szavazok.
2013. márc. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!