Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 207 1.4hdi vagy...

Peugeot 207 1.4hdi vagy Renault Clio III 1.5dci?

Figyelt kérdés

Korban, lóerőben, állapotban, felszereltségben ugyanaz, a Peugeot egy 100-assal drágább. Melyiket vennétek?


(nem érdekel más típus)


2013. febr. 23. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Èn autót vennék...
2013. febr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na mit? Vennél egy 600 ezer Km-t futott mercit, ugye? Köszönöm szépen.
2013. febr. 23. 13:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Na pontosan az ilyen válaszokra nem voltam kíváncsi. 20 éve francia fosládám van.
2013. febr. 23. 13:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Én személyesen,a kettő közül a Peugeot dízelét venném.Habár a dci motorok is eltaláltak.Mindkettő nagyon kevés üzemanyagot igénylő építmény.
2013. febr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak.Volt francia,japán,s jelenleg egy német autónk van.1-2 évente autót cserélünk.Rengeteget utazunk(4OOOO-6OOOO km/év),de egyikkel sem volt semmi gond.Az egész használtan volt vásárolva.Következő egy olasz gyártmány lesz(Alfa 159),majd egy koreai.
2013. febr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kettő közűl a Renaultot javaslom ....pedig Peugeot-s vagyok :)

Üzenem az agytalannak nem kötelező franciás kérdésekre válaszolni...

Én ezért nem megyek merkedesz kérdésekre .. :)

Nagyobb a füstje mint a lángja ...

És ne legyél lusta nézd meg az ADAC listát ...pofára esel 3 kategóriában is az első 3-ban van a francia...

ENNYI

2013. febr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szokratesz ***** válasza:

A renault 1,5 dci motorokat az idei évtől a Merci "A" és "B" osztálya is használja. Elég ennyi? Az én cliomba 220 ezer van. Épp egy hete csréltem az olajat és a szűröket. Ilyenkor átszoktam vizsgálni a motorteret tüzetesen keresni olajfoltot vagy egyéb rendellenességet. A poron kivül nincs rajta elváltozás.

A barátnőmnek egy kb. 15 megána van 1,4 benzines. 8 évig nem volt benne olaj cserélve. Igazi csajos autó, tele mindennel (esernyő, kesztyük, váltócipők csizmák stb.). Mai napig pöccre indul, legutóbb kb. egy éve volt felnyitva a motortértető.

2013. febr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!