Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault 19 hátsó kipufogódobja...

Renault 19 hátsó kipufogódobja megegyezik a Renault Clio 2 1998-2001 kipufogójával?

Figyelt kérdés

kerestem képet ,hogy a 19 nek milyen a hátsó dobja de google nem volt a barátom

mert azt tudom ,hogy nagyon sok motor alkatrész ugyan az a 1,4es R19 be mint a clioba de a kipufogó az ugyan az ? mert találtam clio sport dobot és jólenne ha nem kéne új füleket hegeszteni + a régi csövet farikcsálni jó lenne ha anni dolgom lenne hogy régi le új fel

itt van a clio dob

[link]


válaszokat előre is köszönöm


2013. febr. 4. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kompatibilis,5évet dolgoztam rönóban,van Dialogys-om,gyári alkatrészprogram.leellenőriztem neked,hátha tévednék,de nem.

Egy jó kipufogós viszont bármit megold..

2013. febr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szomorú ,de ez van :)akkor úgy néz ki nem lesz olyan gyors művelet mint reméltem ,de mind1 megoldom köszönöm a válaszod + hogy megnézted
2013. febr. 12. 22:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!