Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki lehet játszani az okmányiro...

Ki lehet játszani az okmányirodát az alábbi módon?

Figyelt kérdés

Nem kell előre lehurrogni, meg anyázni, ez csak egy kérdés.

Meg lehet-e csinálni azt, hogy még nem kaptam meg a plasztik kártyámat, de egy kis idő múlva bemegyek az okmányirodába, hogy elhagytam a jogsimat és kérnék addig egy ideiglenest, amivel ugye lehet vezetni. Nálunk ez vezetve van a rendszerben, hogy én megkaptam-e már a plasztik kártyámat?



2013. febr. 19. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden nyilván van tartva. De ha bejelented hogy elvesztetted, akkor az öngól, mert ha megjön, akkor sem lesz érvényes (mivel bejelentetted az eltűnését), kérni kell másikat.
2013. febr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz mi lenne az első aminek utánanéznének vagy megkérdeznék? Mi a jogosítványod száma...
2013. febr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gyenge próbálkozás. Sokkal célszerűbb a jogsit a központi (Visegrádi utca) okmányirodában csináltatni, ott van a gyártás is, nekem egy nap alatt csinálták meg. Sms-t kaptam és mehettem is érte. Minden csalás, trükk , korrupció nélkül!
2013. febr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mivel még nincs meg a jogsid be sincs regisztrálva a központjukba a jogsid száma.

Akkor mégis mi alapján állítanák ki az ideiglenest?


Naugye, hogy hogy nem működne :)

2013. febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem kell utólag lehurrogni, meg anyázni, ez csak egy válasz.


Két eset lehetséges:

- ügyintéző humoránál van, s rajzol neked egy szívecskét;

- büntető feljelentést tesz okirat hamisítás bűntettének kísérletéért.

2013. febr. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Amikor én letettem a jogsit, kaptam egy igazolást, hogy minden ok, vezethetek, míg meg nem jön a kártya, addig az a papír érvényes
2013. febr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi olyan életbevágóan sürgős, hogy pár hetet nem tudsz várni? Eddig is eljutottál valahogy oda, ahová kellett.

Nem "lehurrogni" akarlak, csak komolyan érdekel.

2013. febr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Nekem adtam ideglenest igaz csak egy A4 es lapot hozzá teszem nem kezdővezetői engedélyem van hivatásos! :)


És orvosi hosszabításra mentem! :)


Ne jelentsd be hogy elveszett mert akkor a régit letiltják!

Mondjuk én bejelentettem hogy elveszett de csak azért hogy megtarthassam a régit emlékbe ugyan is az okmányiroda nem adja oda még kifurva sem mint a személyit!


Alap okmánynak számít nem adják vissza bevonják!


Ha te jelented hogy elveszett akkor azzonal letiltásra kerül a jogsit és csináltathatsz másikat 4000.- ft é ugyan is a jogsi sorszáma alapján egész magyarországon nyilván vagy tartva! :)


Tehát a jogsi sorszám szerint le lehet kérni az adataidat és a lakcímedet is tehát mindent!


Egy rendszer van az Integrált Okmányrándszer V. 2.2 es amit az okmányírodák használnak illetve a rendvédelmi szervezetek.


Közterület felügyelet illetve rendőrség VÁM NAV stb. :)


üdv:


Egy volt Rendvédelmis :D

2013. febr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kielégítő választ! Február 19-én voltam az okmányirodában és ma március 5-e van, de a jogsim még sehol. :(

Remélem, hamarosan megérkezik!

2013. márc. 5. 22:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!