Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meddig tudom használni még az...

Meddig tudom használni még az akksit?

Figyelt kérdés
2 éve vettem egy új suzuki swiftet, azóta semmi gond nem volt az akksival. Ma reggelre viszont totál kimerült. Most feltöltöm,de vajon meddig tudom még használni? Az akksi típusa: Delphi.
2009. szept. 7. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is tudni kellene hogy mi volt az oka hogy lemerült. Ha jól értelmezem két éve vettél új suzukit, akkor 2 éves az autó? nem garanciás még? Én 5 éves gyári akksit cseréltem diesel Ford-ban (dieselek sokkal jobban igénybeveszik az akksit nagyobb kompresszió miatt). Meg kell próbálni feltölteni és visszatenni, és ha nem zselés, nézd meg ellepi e a cellát a folyadék, mielőtt feltöltenéd. De érdemes lenne villamosági szakemberrel megnézetni, nem e meríti valami.
2009. szept. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

nemmindegy hogy használod. mert ha két éven keresztül csak munka 1km oda-vissza, akkor ne csodálkozz.


kis távokon nem töltődik az akksi, csupán nagy távokon

egyébként ékszíj miatt is hirtelen lemerülhet, ha csúszik.


na meg lehet más baja is, elég sokféle

2010. febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!