Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Értéktartó autó 1 millió...

Értéktartó autó 1 millió forintig?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy olyan autót, ami tartja az árát legalább még 1 évig! Ahogy néztem, ez leginkább a VW-re igaz, de a Polo-ról nem írnak túl jókat, V-ös Golf meg drágább, IV-es meg öreg. (Persze ezek is szóba jöhetnek ha szerintetek jó biznisz)


Olyan kellene ami Maximum 9 éves, Benzines, 8 liter alatt eszik városban, jó megjelenésű, és jövőre is el tudom adni minimális veszteséggel! Franciát nem nagyon szeretnék! Ötletek? Tanácsok?



2013. febr. 9. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Amelyik autó idén 1 000 000 forint, az ha vigyázol rá, jövőre is közel 1 000 000 forint lesz.
2013. febr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Joshy Ca$h ***** válasza:
50%
Az autó a legrosszabb befektetés:)
2013. febr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az új autó a legrosszabb beektetés. ☺
2013. febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Japán autókat nézegess. De egy autó pár100ezer forintot veszít az értékéből egy év alatt, eladáskor csak veszíthetsz.
2013. febr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Emberek! Egyértelmű, hogy amit most megveszek, jövőre bukok rajta! Viszont nem mind1, hogy mennyit! Úgy gondolom, létezik olyan típus, ami keresett lesz jövőre is, és az árát is tartani tudja. Engem ezek érdekelnének! Írtam is, hogy a Polo-k pl vagy a Golfok ilyenek, ha kifogsz egy jót jó áron, azt egy év múlva akár még ugyanannyiért is el lehet majd adni, max 50-100.000 bukás lenne rajta!


Ilyenek érdekelnének! A megbízható jó autók már általában keveset veszítenek az értékükből, pláne most, mikor mindenki próbálja eladni a kocsiját, mert hitel stb stb, szóval olcsón lehet kifogni jókat.

2013. febr. 9. 23:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha 200-at buksz csak akkor szerencséd van, bármilyen kocsiról is legyen szó. Ugyanis lehet hogy a vételárak különbsége alacsony lesz, de akkor viszont a rászánt szervízdíjak miatt nagyobb a negatív.
2013. febr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Értéktartó...hmmm max ha aranyba van mártva ...és ez vonatkozik minden típusra :)
2013. febr. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Passat.
2013. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!